Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak 44...

Mennyi az esélye annak 44 évesen, hogy abortusz utan lehet még babám?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek. A párom 30 éves és 9 hónapja vagyunk együtt, de csak 3 hónapja költöztünk össze. Nekem van egy 6 éves neki meg 4 éves kisfia. Terveztünk közös babát és nem is védekeztünk. Eddig nem volt szó arról ha lesz baba akkor ne tartsam meg. Hétfőn teszteltem pozitívat első reakciója nagy öröm volt, de jó pár órával később már ecsetelte várjunk még a babával. Az indokait teljesen megértem és igaza is van valahol a döntést rám bízta.A legnagyobb problémám most az , hogy teljesen egyedül kell döntenem mert sajnos ma ment be a börtönbe 43 napra egy régi ügye miatt.
2018. jan. 10. 17:58
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
82%

Börtöntölteléknek nem szülnek.

Ha te még akarsz ebben az életben szülni, tartsd meg.

2018. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem elhamarkodtatok ezt az egészet, baromira nem gondoltátok át. Most meg hogy összejött a baba, vissza akarod csinálni....ő nem egy f0s karácsonyi ajándék amit visszaviszel ha nem jön be. Csak a kisbabát sajnálom, hogy ilyen körülmények közé születik :( beszeljétek at újra és ha egyiktek se akarja, talán jobb ha meg se születik :(((

Egyébként meg utána hova vagy kinek akarsz szülni? Ezt a gyermeket eldobod, majd jön egy másik? Mennyivel lesz jobb akkor? Mi lesz ra a garancia h akkor a párod nem gondolja meg magát? És na újra meggondolja akkor újra abortusz? Ez nem játék. Eleve nagy az esélye h teherbe se fogsz esni. Gondold at alaposan.

2018. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
89%
44 éves vagy, 3 hónapja vagy laksz együtt egy 30 éves férfival, aki gondolom még egy szabálysértési bírságot se tud kifizetni. Egyáltalán nem vállalnék vele közös gyereket, van már mindkettőtöknek, inkább azokról gondoskodjatok.
2018. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
87%
Biztos hogy nem vállalnék közös gyereket egy ilyen emberrel. És 44 évesen egyébként sem szülnék.
2018. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

Elnézést azt kimaradt, hogy én nem akarom elvetetni sőt nagyon szeretném tőle a babát, de őt sem akarom a gyerekkel magamhoz kötni. Ha elvetetem őt nézve, biztos hibáztatnám miatta. Ha megtartom akarata ellenére az sem jó senkinek. Mindkét döntés tönkre teheti a kacsolatunkat erre felkészültem.

1#

Attól, hogy valakit 43 napra itéltek még nem börtöntöltelék. Egyébként köszönöm a biztatást.

2#

Direkt nem védekeztünk mert eddig akarta ő is a babát, tehát nem vissza akarom csinálni a dolgokat hanem egyedül "helyesen" dönteni.

3,4#

Attól ha valakit elítélnek az nem azt jelenti hogy nincstelen vagy gyilkos esetleg bünöző.


Ha sok ember legyen az nő vagy férfi az életében egyszer hibát követ el akkor az már rossz ember és nem érdemli meg a boldogságot?

Köszönöm a válaszokat.

2018. jan. 10. 18:53
 6/49 anonim ***** válasza:
96%
Minek olyannak szülni, aki egyik órában örül a gyereknek, aztán nem!?
2018. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
81%

Szülhetsz 44, meg 54 évesen is. A probléma a felnevelése lesz. Jelenleg úgy néz ki, hogy ha megtartod, akkor egyedül maradsz vele. Erre az emberre ne alapozz.

Inkább azon gondolkozz, hogy két gyerekkel egyedül 44 évesen milyen kilátásaid vannak. Nyugdíjas leszel, mire érettségizik, kirepül, főiskolára megy.

2018. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
93%
30 eves es ilyen hulye? Orankent valtozik a velemenye? Hat nem semmi ... En nem vetetnem el, ha mar egyszer direkt osszehoztam szerencsetlen gyereket...
2018. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
92%

Eleve ha most abortuszod lenne, mert a párod nem akar gyereket, a következő terhesség legalább 1 ev múlva lenne talán addigra megondolja magát. Azaz 46 lennél kb. a szüléskor. Az már nagyon nem egészséges egy szüléshez.

A börtöntémát meg nem is kommentálom.....

2018. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Jókor jut már eszébe várni a babával! Ő könnyen beszél.
2018. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!