Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ilyen a mehszaj akkor mar...

Ha ilyen a mehszaj akkor mar biztos nincs baba?

Figyelt kérdés

Tgnap mikor egyutt voltam este a baratommal, akkor nagyon konnyen elerheto volt, kemeny es nyitott a mehszajam. Most megneztem, mar nehezebben elerheto de meg mindig kemeny es nyitott. Menstruacio elott 6 nappal vagyok, nagyon nem szeretnem hogy megjojjon..!! Ilyen mehszajjal lehet meg a babara esely?? Irjatok tapasztalatot kinek milyen mensi elott ennyi idovel es milyen volt mikor kiderult hogy babas

Ja es ne irjatok le mert vizsgalom magam, tudom mit hogy kell, nem kell okoskodni hogy artalmas meg minden. CSAK TISZTA KEZZEL ES OVATOSAN!!!


2018. jan. 27. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Attól még beteges...
2018. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem fogalmam se volt, milyen a méhszájam. Ha nem jött meg, teszteltem mindhárom gyereknél. Esély van, kiderül ha itt az ideje.
2018. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem tudom, de én soha életemben nem vizsgálattam még a méhszájamat, szerintem nem is tudnám magamnak. Ne pörög rá ennyire a dologra mert ez tényleg beteges.. Nem akarlak bántani, de nem ettől fog hamarabb jönni a baba. Érezzétek jól magatokat a pároddal és ne figyelés ennyire magad. Minden jót,kívánok! Egy 3 gyerekes anya
2018. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Nincs jelentősége!!! Majd a teszt kimutatja :-)
2018. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Csak szólok hogy a méhszáj vizsgalata a ciklus során pontosabb mint az ovulációs teszt.

A nyákkal egyidejűleg kell vizsgálni hogy pontos legyen.

A méhszáj a közép időben fent kell hogy legyen, ami mindenkinél változó,de ha már erölködni kell hogy élérd az ujjaddal akkor biztosan fent van. Olyankor puhább, ha eddig nem vizsgálták magad tudni fogod később hogy milyen a kemény és ahhoz lehet viszonyítani. A másik hogy nyitott a mèhszaj, olyankor csak annyit veszel eszre, hogy érzel rajta egy mélyedést.

Egyébként ha fent van és érzed hogy nyitott,akkor az esélyes a megtermékenyülésre, de a következő ciklus elején is vizsgálni kell, hogy milyen hogy legyen viszonyítási alapod.

Boldog babavárást! :)

2018. febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolso koszi. :)

Eddig nem sikerult sajnos. :(

2018. febr. 7. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!