Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt valaki vérzést...

Tapasztalt valaki vérzést beágyazódáskor?

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 22:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
Írd meg h mit mondott a doki, már izgulok érted én is!
2018. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy! Azt mondta, hogy pihenjek, amennyire tudok (egy 14 hónapos mellett). Az elmondottak alapján nem ad gyógyszert, mert erre nem lehet. Holnap reggel kell hívnom ismét, hogy mi a helyzet a vérzéssel. Ha tart, akkor be kell mennem, DE HAJNAL ÓTA NEM VÉRZEK EGY PICIT SE😍!! Ha így marad, akkor kb 2 hét múlva UH.
2018. jan. 29. 17:39
 23/67 A kérdező kommentje:
Sajnos megint vérzem, inkább pecsételek, megyek be 8-ra a kórházba. Aki esetleg idetéved legyen egy kis tapasztalata.
2018. jan. 30. 05:49
 24/67 A kérdező kommentje:
Szóval legyen egy kis tapasztalata, úgyhogy írok mi volt.
2018. jan. 30. 05:49
 25/67 A kérdező kommentje:
17-én volt peteérésem, úgyhogy azért nem látszik még semmi. Egyelőre se méhen belül, se méhen kívül nem látszik semmi, de a méhnyálkahártyám olyan vastag, hogy elég a beágyazódásra. Azt is mondták, hogy olyan érzékenyek ezek a tesztek, hogy sokkal hamarabb kimutatják a terhességet, minthogy latszódna valami. Úgyhogy bármi lehet még ebből, Baba és menstruáció is, mindenesetre a teszt pozitív, vérzés csillapodik. Ha nem jön meg 2 hét múlva megint UH.
2018. jan. 30. 10:29
 26/67 A kérdező kommentje:
Délutáni tesztem azonnal erős pozitív lett:).
2018. jan. 30. 12:38
 27/67 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem lesz gond☺️pihenj amennyit csak tudsz. Egyébként sztem elég gyakori a vérezgetés terhesség elején, itt az oldalon is elég sokan teszik fel ezt a kérdést. Már írtam neked h nekem 3 napig tartott és nem lett baj. Nem jó ha van, de olvastam h a következő menszesznél még leválhat vmennyi nyálkahártya. Írd majd meg mi a fejlemény veled. Szorítooook!!! 😊🤗
2018. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, aranyos vagy. Először dühös voltam a dokimra, hogy nem ad semmilyen gyógyszert, aztán utána olvastam, hogyha ad és ha méhen kívül van az embrió és a gyógyszertől megmarad nagy baj is lehet. Most magamat próbálom kicsit “gyógyítani”. Szedek C-vitamint, rutascorbint és E-vitamint. Pénteken és szombaton volt egész nap enyhe vérzésem, vasárnap már csak néha-néha, tegnap este, ma reggel és ma kora délután, de az lehet, hogy csak a vizsgálat miatt. Szóval egyelőre határozottan csökken a vérzés, remélem már nem is lesz. Naponta tesztelni fogok, ha hülyeség, ha nem, hogy lássam mi a helyzet. Úgy érzem minden rendben lesz, aztán lehet csalódok, de pozitívan próbálok a dologhoz állni.
2018. jan. 30. 20:10
 29/67 A kérdező kommentje:
Jah és a Testvéremnek kétszer is megjött terhesség elején, így csak 10 hetesen tudta meg, hogy terhes. Remélem ez valami családi dolog;). Bár az első Babámnál nem volt semmi ilyesmi.
2018. jan. 30. 20:11
 30/67 anonim ***** válasza:

Egy héttel ezelőtt nemvárt napján erős pozi tesztés elkezdtem barnázni. Elmentem az ügyeltre a kórházba. Hcg jó lett uhn semmi, két nap múlva csütörtökön újra (ekkor már alig volt barna folyás) hcg jó uhn semmi, de erősen elkezdtem közben vérezni. Most hétfőn négy nap után kontroll hcg jó uhn 5mm perzsák. Ez 4+5 napon volt nekem egy hét múlva kontroll.

Nem kaptam gyógyszert, mert ugyan már a méhen kívülit kizárták de egy halál bunkó dokinő vizsgált aki konkrétan kisétált míg felvettem a nadrágom. De szerinte ha nem marad meg nincs mit tenni.

Szóval hétfőig azért izgulok mert minimális barna folyás van.

Szedj magnéziumot és feküdj egész nap ha tudsz! Van remény ne aggódj!

2018. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!