Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt valaki vérzést...

Tapasztalt valaki vérzést beágyazódáskor?

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 22:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:
Voltam múlt csütörtökön!! 6+1-nél 3mm-es az embrió és volt szívhang is! Legközelebb március 13-án megyek, de előbb március 5-én fogok, de akkor csak a dokimhoz, aki írtam, hogy nem UH-zik. De a szívhangot meghallgatja. Nagyon várom! Ma 3 hete nincs vérzésem, semmi. Még azért kicsit félek, de bízom benne, hogy minden rendben lesz!
2018. febr. 21. 19:49
 62/67 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves Tőled, hogy mindig érdeklődsz, köszönöm!
2018. febr. 21. 19:54
 63/67 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező.😊😊

Hogy vagytok most? Mivel ugye már ketten vagytok!! Remélem minden rendben.


Nekem lenne hozzád/hozzátok egy kérdésem.

Ma vagyok a ciklusom 16.napján. Ovum már megvolt ciklusom 11.napján volt kicsi rózsaszinesnyúlos valami a wcpapiron plusz a hőm le esett 36.2re. Azota emelkedik. Ma reggel kicsit véreztem rózsaszines volt. Azota csak a wc papir lesz olyan ha pisilek. De az sem mindig. Plusz görcsölgetek. Mintha megakarna jönni..de még igen korai lenne..

Szerinted? Szerintetek?

Viki

2018. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 A kérdező kommentje:

Szia!


Hát elvileg 5 napja volt (mostmár 6) az ovulációd, szóval a beágyazódás még el sem kezdődött. De megmondom őszintén, hogy azt se hittem el, hogy valaki vérzik terhesen (ráaadásul 6! napig) és megtörtént velem! Szóval akár lehet Neked is szerencséd;).

2018. márc. 18. 22:11
 65/67 anonim ***** válasza:
Ha meg olvasod , mennyire jött ver?! Nekem is jön de gyengebb mint a menstruacio es sajna eleg gyengen de görcsöltem , nagyon szedultem a tegnap, es hat a terhessegnek semmi jelit nem erzem ! Nem akarok tesztelni ! Megvarom meddig tart ! Amugy 4 nappal menstruacio elött vagyok !
2018. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 A kérdező kommentje:
Teljesen vér jött. Tampont is használtam, mert a tisztasági betét nagyon kevés volt.
2018. nov. 30. 21:12
 67/67 anonim ***** válasza:
0%
A beágyazódási vérzés, ha van, nem rendes vér. Egy csepp kb és nem is piros. Annyira kevés hogy lehet észre se veszed. Ha rendes vér van, főleg annyi hogy tampon kell, az valami más. Én a helyedben megkérdeznék egy orvost hogy mi lehet.
2018. dec. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!