Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt valaki vérzést...

Tapasztalt valaki vérzést beágyazódáskor?

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 22:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy megosztottad a történetedet, nagyon drukkolok Neked!!!! Magnéziumot nem szedek, de akkor fogok, nem is gondoltam, hogy fontos lenne, de most hogy mondod a görcsöktől is lehet vérzés. Velem nagyon kedvesek voltak, mert már van egy kislányom, ismernek. Viszont pont emiatt nem tudok feküdni, mert csak 14 hónapos és mellett nem lehet, de amennyit csak tudok pihenek. Kedd délután óta nem is volt semmi megint, bár már nem merek reménykedni, hogy az volt az utolsó, mert már többször volt, hogy fél napok kimaradtak!! Nagyon jót kívánok Neked!
2018. jan. 31. 02:07
 32/67 A kérdező kommentje:
Mennyi magnéziumot szedsz? Mondjuk gindolom annak nincsen felső határa.
2018. jan. 31. 08:46
 33/67 anonim ***** válasza:
2x2 magnerotot szedek, görcsölni nem is görcsölök azóta. Enyhe barnás folyás viszont minden nap van, nem sok és nem állandóan.
2018. jan. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 A kérdező kommentje:
Nekem is ez van, viszont nekem nem barna. Tegnap du 2 fele volt, aztán most reggel és azóta se semmi... Szóval sok jóra nem számítok. Viszont ez a 6.nap, tesztjeim erősödnek. Ma vagyok 5+0. Már próbáltam elérni a dokimat, hogy mégis meddig normális ez?! Neked mióta tart ez?
2018. jan. 31. 11:37
 35/67 anonim ***** válasza:
Én 11 dpo-n ugyanígy. Lassan egy hete hányingerem van, szúr a hasam és fél, 1óránként járok wc-re. Ma bár korai csináltam egy tesztet negatív is lett. Vagyis mintha a fekete fehér változatán látnék valamit de ez biztos csak az én hülyeségem. Aztán délután elkezdett görcsölni a hasam és volt a bugyimon pár csepp majdnem fekete sötét vércsepp. Akkora mint a gombostü feje. Azóta semmi. Csak görcsöl. Én is reménykedek hátha beágyazódás, de nem nagyon bízom már benne. Régóta nem jön össze a baba.
2018. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:
Dpo. 14-en csinálj egy tesztet, ha nem jön meg normálisan és ha pozitív irány a doki. Felhívtam délután a dokim, hogy erősödik a teszt, de a pecsételés nem múlik. Reggel megyek hcg vérvételre.
2018. jan. 31. 22:54
 37/67 anonim ***** válasza:
Igen. Én is akkorra terveztem a tesztelést. Addig meg maradt egy kis remény. 😁
2018. febr. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:

30 vagyok.

Nekem beágyazódástól van barnás folyásom. Ami a 8. dpo este volt.

Nemvárt napján erősebb lett így elmentem dokihoz.

Most vagyok 5+1 és még mindig van néha néha egy pici barnás (nem bordós hanem világos) de nem sok. Hétfőn már volt egy 5mm petezsák. :)

Jövő héten hétfőn újra kontroll. De eddig a hcg szerint is jó.

2018. febr. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Kaptál valamilyen gyógyszert? Nekem most megint nincs semmi pecsételésem, nemsokára indulok a dokihoz. Deukkoljatok:)!
2018. febr. 1. 07:01
 40/67 A kérdező kommentje:
*Drukkoljatok! Bocsánat az elírásért, de nagyon ideges vagyok, gyomorgörcsöm van és a testemben érzem, hogy lüktet a szívem.
2018. febr. 1. 07:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!