Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is rövidebb lett a...

Másnak is rövidebb lett a ciklusa, mikor már gyereket terveztek?

Figyelt kérdés
28/30 napos a ciklusom, a múlt hónapban 26 napra jött meg, pedig azt hittem teherbe esek. Tegnap enyhén több megszakítással görcsölgettem, fehér vmit töröltem le alul egyszer. Holnap lesz a 26. ciklusnap.
2018. febr. 22. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt, inkább hosszabb. Most a hónapban volt először olyan, hogy 3 nappal előbb jött meg.
2018. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen...


Kétségbe is estem.. Hogy mi lesz így..

24-25 napos ciklusaim lettek..


Elkezdtem emiatt cickafark teát és palástfüvet inni(megfelelően alkalmazva)..

2. Hónapra a teázás utan összejött a baba...

10-11. Ciklusnapon voltunk együtt, utána már csak rajtunk kívülálló okok miatt a 18.-on..

Érezhetően 12. Napon volt peteérésem (kislány lett)

2018. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jah és a vicc az, hogy előtte védekezve és megszakítással(nem) védekezve is óramű pontos volt..

Amikor már egyáltálan nem nehezítettük a teherbeesést, minden hónapban 1 nappal rövidebb lett..

2.

2018. febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma nem görcsöltem, nem tudom ez jót jelent, vagy sem. Első gyerek egy 16 napos ciklus után sikerült, második 24napos után a harmadik próbálkozós hónapban.
2018. febr. 22. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hosszabb lett.
2018. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!