Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg vagy csak bebeszelem?

Zoequeen kérdése:

Terhesseg vagy csak bebeszelem?

Figyelt kérdés
Segitsetek mert annyira nem ertek hozza... februar 5.én volt a menszim elsö napja februar 15.-en es 16.-an voltam a parommal es 18.-an volt a ovulaciom. 27naposak a ciklusaim. 6nap van meg a mensi ig es ma hajnalba 1nagyot szurt a a bal oldali petefekszem . De mar harom napja kicsit görcsöl es a melleim kicsit eresek ennyi epp a tünetem. Nagy esely ra hogy terhes vagyok? Tegnap csinaltam tesztet de szerintem meg korai volt

#terhesség #rosszultlet
2018. febr. 24. 16:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
elozo vagyok. mert a hcg nevű hormon akkor kezd el termelödni és a teasztek ezt a hormont mutatják ki. ha nem védekeztek lehetsz terhes foleg ha pete érésed van.viszont barmikor elofordulhat pete érés ez sincs kizárva. nekem volt már abortuszom egy évvel ezelot sajnos aztan egy honapja pcost és inzulinrezisztenciát álapitotak meg és most terhes vagyok.jah es az ab után magzati maradvany miatt megint meg kapartak. nekem se mutatta ki a teszt a menszeszem után 4 héttel se nkem 45 napos kulombség van a ciklusok kozott aztan egy hete anyira faj a mellem h aludni sem tudok es nekem is szurt a petefészkembe ez volt a beagyazodás ha nem akarsz gyereket akkor esemeny utanni tableta ha lehet még de ne tedd ki magad abortusznak. annal rosszabb nincs
2018. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ha terhes vagyok 100% megtartom 😊 de pl. mar csak 3nap van mensiig es van megjön erzesem ami nem szokott elöfordulni mert sose szokott mensis fajdalmam lenni a cicim 1szammal nagyobb de ez szokott mensi elött is lenni meglatjuk 
2018. febr. 27. 20:03
 13/19 A kérdező kommentje:
De nem folyamatosan erzem ezt a megjön erzest pl. most lesetaltam 2km-t es nagyon fajt ugyy ereztem mindjart megjön aztan most fekszek mostmar csak görcsölget
2018. febr. 27. 20:11
 14/19 anonim ***** válasza:
két esélyes a dolog en is az elso terhességemnel gorcsoltem abban az idoszakban amikor meg kellett vna jonnie ez azert van mert tagul a méh de itt ez sztem korai inkabb a hormonok harcanak neveznem még az agyalapi mirigy hormonjai ugye mukodnenek ezzel szemben a zigota meg mar beagyazodot szval ezert van vagy lehet megjon drukkolok majd ird meg.
2018. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Peteeres ota eltelt 10nap
2018. febr. 27. 20:52
 16/19 A kérdező kommentje:
Csinaltam tesztett de negativ lett de meg nem jött meg
2018. febr. 28. 18:35
 17/19 anonim ***** válasza:
pete eres utan sztem 14 nap is kell a tesztig h kimutassa en is teszteltem elobb es negativ most meg pozitiv let
2018. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom szerintem mr kimutatna ha az lennek
2018. febr. 28. 19:22
 19/19 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg pedig reggel szokott megjönni es nagyon erzekeny a mellem eddig nem nagyon volt az
2018. márc. 3. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!