Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha esetleg ikrekkel vagyok...

Ha esetleg ikrekkel vagyok terhes lehet erősebb/több napon keresztül tartó beágyazódási vérzés? Járt már így valaki?

Figyelt kérdés

2018. febr. 25. 12:40
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Elég hülyén írtam le. Szóval megjött dpo.9-en. Furcsáltam is. Amikor már 3.napja kb alig jött valamit csináltam egy tesztet (dpo. 11-en), ami pozitív lett. Hívtam is a dokit, mondta, hogy mivel még nem is késik sajnos nem tud mit csinálni... Még mindig véreztem (de a tesztek erősödtek), ezért megint hívtam mondta, hogy menjek be hcg vérvételre, majd 2 nap múlva megint. Azt mondta jók az eredmények, menjek UH-ra. Mondtam, hogy nem szeretnék a korábban leírtak miatt.


Ennyi a történetem.


Szeretném a kérdésemre kapnék tapasztalatokat:).

2018. febr. 25. 16:55
 12/38 anonim ***** válasza:
Mit artott volna egy uh.....
2018. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy a kislányomnál az 5-9-ig hétig folyamatosan paráztattak és már teljesen magam alatt voltam. Miért nem látszik a petezsák, miért nincs embrió, ennek nem lesz jó vége, már kéne lennie szívhangnak ilyenkor bőven, lehet meg kell szakítani a terhességet... Ezért nem mentem el. Majd a 12 hetes UH-n Dr. Hajdú Krisztina megnyugtatott, hogy 10 nappal később fogant és 10 nappal később is született. Most ezen az úton nem szeretnék még egyszer végigmenni.
2018. febr. 25. 21:46
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Értelek, de nem értek veled egyet... Az uh mutatja meg, h méhen belül van és hogy él a baba. A + tesztek nem relevánsak, még missed ab műtét után egy héttel is +. Én a helyedben önmagam megnyugtatása végett mennék UH-ra...
2018. febr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
A HCG vérvételek tökéletesen mutatták, hogy a terhesség méhen belül van. Olyanra nem is gondolok, hogy nem él. Miért is gondolnél a legrosszabbra?! Március 13-án megyek.
2018. febr. 25. 23:09
 16/38 anonim ***** válasza:
56%
Hát, te tudod...
2018. febr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy eltértünk a témától. Remélem valaki még erre téved, aki tud segíteni a KÉRDÉSEMRE VONATKOZÓAN!
2018. febr. 26. 09:17
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Én ikrekkel voltam terhes, nem volt vérzésem, így érdemben nem tudok válaszolni. De javaslom, hogy minél előbb keress fel a nőgyógyászod ultrahang miatt. Vérzés lehet progeszteron hiány miatt is, amit minél előbb kezelni kell. Velem a nőgyógyászom a terhesség első hónapjaiban biztonság kedvéért progeszteron szeretett.

Megértem, hogy nem akarsz izgulni, "idő előtt" menni ultrahangra, de ha valami mégsincs rendben akkor nem lenne jobb minél előbb orvosolni a problémát? (Remélem azért minden rendben van és egészségesen növekszik a baba/babák a pocakban 😊)

2018. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Már 4 hete nem vérzem, ha még véreznék természetesen elmennék, el is mentem akkor:). Köszönöm a válaszod! Gratulálok az ikrekhez:).
2018. febr. 26. 09:50
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
A verzesnek nincs koze ahhoz h hany sejt agyazodott be. Tobb napig tarto pecsetelesen nem valoszinu h beagyazodast jelent. Tobb napig tarto pecseteles geszen maara utal, lehet csak emlekezik a szervezeted a menstruaciora. A beagyazodasi verzes baromi ritka dolog.
2018. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!