Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha esetleg ikrekkel vagyok...

Ha esetleg ikrekkel vagyok terhes lehet erősebb/több napon keresztül tartó beágyazódási vérzés? Járt már így valaki?

Figyelt kérdés

2018. febr. 25. 12:40
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
szia miujság veled, hogy vagy?
2018. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm az érdeklődést! Hétfőn voltam dokinál, azt mondta, hogy a méhem 8-9 hetes terhességnek felel meg, minden rendben. Kedden megyek UH-ra, már nagyon várom! Hihetetlenül álmos vagyok, egyfolytában csak aludnék.
2018. márc. 8. 19:58
 33/38 anonim ***** válasza:

Örülök hogy sikerült :)

Nekem is sikerült, ma 5h 4n vagyok.


Ikrek vagy egy?

2018. márc. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Hányas vagy:)? Kedden megyek először UH-ra:).
2018. márc. 9. 09:36
 35/38 anonim ***** válasza:
#1, 31
2018. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Voltál UH-n? Hány baba van?
2018. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nem írtam, bocsánat! Egy baba van, de képzeljétek ketten voltak úgy néz ki, aminek mostmár csak egy néhány mm-es/centis “maradványa” volt látható, azt hiszem valahogy úgy mondta az orvos, hogy felritkulás van a petezsák mellett. Kérdezte is, hogy nem volt-e vérzésem. Azért érdekelne mi is történt ott:). Fogamzásgátló után estem teherbe, gondolom azért lehetett, hogy két petesejt szabadult ki egyszerre.

2018. márc. 18. 12:08
 38/38 anonim ***** válasza:
Már régi a kérdés de azért leírom hogy a hcg értékekből nem lehet következtetni arra hogy méhen belül van e a baba. Nekem volt méhen kívüli terhességem és a hcg kétnaponta duplázódott. 5000es hcg-nél még nem látták méhen belül meg is műtöttek, a jobb oldali petevezetőmbem volt.
2022. máj. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!