Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek túlreagálom? Ti...

Szerintetek túlreagálom? Ti nem lennétek mérgesek?

Figyelt kérdés

Egész hónapban figyeltem, hogy mikor lesz ovum. Egész hónapot át LH teszteltem. Már kezdtem feladni, hogy nem is lesz ovum, mivel a 12. Napon szokott lenni de sokáig semmi nem történt. Na tegnap a ciklusom 20! napján erős hasszúrkálást éreztem, végre ovufájdalmat. Csináltam is 1 LH tesztet és bitang erősen pozitív lett. Örültem neki nagyon. A férjemnek is mutattam és egyértelműen a tudatára adtam, hogy na ma akcióznunk kell. ( nagyon szeretnénk 3. gyereket. Egyébként is, de idén építkezünk és feltétele a CSOKNAK. Addig nen kaphatjuk meg 1 hülye szabály miatt amíg nincs legalább 12 hetes a magzat)

Este amíg a 2 nagyobbat altattam addig a férjem elaludt. Próbáltam felkelteni de arra hivatkozva hogy fáj a feje nem kelt fel. Tudja ő is, hogy milyen fontos lett volna ez az alkalom mégis elhalasztotta. Nem biztos, hogy sikerült volna teherbe esnem, de az esélyt sem adtuk meg neki. :( nagyon csalódott vagyok. Utoljára vasárnap este voltunk együtt de minimális annak az esélye, hogy mostanáig épek legyenek azok a spermiumok. Várhatunk újabb 1 hónapot. Ti mérgesek lennétek?


2018. febr. 28. 07:07
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
85%

Rad igen. Annyira kiabrandito ez az egesz.

Mi akkor hasznaltuk ki a szocpolt, amikor megvolt a harom gyerek. Nem is akartuk, a kicsi is 2 eves volt, de az ismerosok eroltettek.

Ez, amit te csinalsz, nonszensz.

2018. febr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
85%
Hát meg is értem szegény párod hogy "fájt a feje".... Elég kényszerhelyzetbe állítottad szegényt 🤐
2018. febr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire beleéltem volna magamat, mérges lennék és lehet, reggel is letámadom. De ha kívülről nézed, szürreális pszichodráma, nem csodálnám, ha a férjed pszichoszomatikus fejfájásba és alvásba menekül, még akkor is, ha nagyonnagyonnagyon megbeszéltétek vagy akkor meg pláne.
2018. febr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nem kerültél ilyen helyzetbe aminek örülhetsz. De egy kicsit próbálj már belegondolni a mi helyzetünkbe. Sürgető az építkezés számunkra idén szeretnénk beköltözni. Ha most sikerült volna a baba az azt jelentette volna, hogy május végén lettem volna 12 hetes csak akkor tudtuk volna felvenni a csokot. De így kitolódik még messzebbre.

Mielőtt kioktatnál, hogy miért nem gondolkoztunk ezen hamarabb, elárulom, hogy tavaly június óta próbálkozunk. Decemberben volt 1 missed abom. Ez az első hónap hogy azóta szabad próbálkoznunk.

2018. febr. 28. 07:22
 5/59 A kérdező kommentje:
Dühít, mert együtt voltunk 2-3 naponta ebben a hónapban. Csak ugye nem jókor, ahogy utólag kiderült. Ez lett volna a legfontosabb együttlétünk. Egyformán akarjuk ezt a gyereket mert nagyin nem mindegy mikor jönne. Tudja milyen fontos ez. Nem csak kitalálta a fejfájást. Tényleg fájhatott neki. Én 1 hete betegen feküdtem le vele mert akkorra vártam az ovut és az esélyt megadtam. Nekem sem volt sok kedvem.
2018. febr. 28. 07:26
 6/59 anonim ***** válasza:
80%
Akkor vegyetek fel kolcsont. Tenyleg nem voltam ebben a helyzetben, taszitott mindig az ilyesmi. Fura, ha neked ez nem jon le.
2018. febr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
84%
Ha pedig barmelyikunk beteg, nem erzi jol magat, nem szexelunk. Eszunkbe sem jut a masikat piszkalni ezzel. 28 eve mukodik.
2018. febr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
86%
Véleményem szerint neked pszichológushoz kéne fordulnod, mert amit csinálsz már beteges. Egy férfi nem gyerekcsináló gép, egy ház pedig hiszed vagy sem, nem az élet értelme. Az külön aggasztó, hogy igazából nem gyerek kell, hanem a támogatás a gyerek után meg a ház.
2018. febr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
87%

Elöször is szégyelld magad, hogy anyagi elönyök (csok) miatt akarsz ennyire gyereket.


Másodszor az, hogy egy meghatározott napon KELL szexelni, minden hangulatot megöl, ez közel áll a megeröszakoláshoz.


Harmadszor, ha a férjed alszik, mert fáj a feje, akkor nehogy már erövel akard szexre kényszeríteni!


Negyedszer, ha ezt velem csinálnád meg, akkor a következö ilyen akció utána beadnák a válókereseret.

2018. febr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
90%
Ez több szempontból is beteges ... Te már nem azért nem fogsz teherbe esni mert rosszkor vagytok együtt hanem mert annyira rápörögsz a témára ,de ne legyen igazam . Képzelem milyen jó lehet az együtt lét úgy ,hogy na gyere szivem most gyorsan mert ma összejöhet .. ez nekem nagyon erőltetett dolog ami már szerintem a férjednek is sok .. Arról nem beszélve ,hogy az írásodból az jön le ,hogy ti azért akartok 3 . gyerkőcöt ,hogy a csokot megkapjátok nem pedig azért mert úgy nevezett szerelem gyerek még ő is .. én elgondolkozmék a helyedben és kicsit probálnék vissza fogni ,hogy a párom se feladatnak illetve kötelességnek érezze a gyerekcsinálást.
2018. febr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!