Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek túlreagálom? Ti...

Szerintetek túlreagálom? Ti nem lennétek mérgesek?

Figyelt kérdés

Egész hónapban figyeltem, hogy mikor lesz ovum. Egész hónapot át LH teszteltem. Már kezdtem feladni, hogy nem is lesz ovum, mivel a 12. Napon szokott lenni de sokáig semmi nem történt. Na tegnap a ciklusom 20! napján erős hasszúrkálást éreztem, végre ovufájdalmat. Csináltam is 1 LH tesztet és bitang erősen pozitív lett. Örültem neki nagyon. A férjemnek is mutattam és egyértelműen a tudatára adtam, hogy na ma akcióznunk kell. ( nagyon szeretnénk 3. gyereket. Egyébként is, de idén építkezünk és feltétele a CSOKNAK. Addig nen kaphatjuk meg 1 hülye szabály miatt amíg nincs legalább 12 hetes a magzat)

Este amíg a 2 nagyobbat altattam addig a férjem elaludt. Próbáltam felkelteni de arra hivatkozva hogy fáj a feje nem kelt fel. Tudja ő is, hogy milyen fontos lett volna ez az alkalom mégis elhalasztotta. Nem biztos, hogy sikerült volna teherbe esnem, de az esélyt sem adtuk meg neki. :( nagyon csalódott vagyok. Utoljára vasárnap este voltunk együtt de minimális annak az esélye, hogy mostanáig épek legyenek azok a spermiumok. Várhatunk újabb 1 hónapot. Ti mérgesek lennétek?


2018. febr. 28. 07:07
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
76%

Most elmondom neked, hogy én hogy lettem terhes előző hónapban:


Együtt voltunk vasárnap. Szerdán erős LH teszt, de valahogy nem voltunk ráhangolódva a témára, így legközelebb pénteken este voltunk együtt. És voiala, most vagyok 6 hetes!

2018. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy kapni fogok majd hideget-meleget, de azért leírom a mi történetünket.

Mi is építkezünk, mi is igényeljük a CSOK-ot. Nem értek egyet azzal, hogy aki a CSOK nélkül nem tud építkezni, az sehogy se tegye. Mi egy 26 milliós lakást adtunk el decemberben, tehát nem a semmiből tervezünk. Viszont mivel több hitelünk volt (nem csak saját, a férjem anno anyóséknak is felvett egy hitelt), először azokat végtörlesztettük, és vettünk egy telket. Most így nulla adóssággal és egy nagy telekkel a birtokunkban még mindig maradt több milliónk, viszont ez már nem elég a házra.

Jelenleg két gyermekünk van, akik az életeink. A férjemmel szinte a kezdetektől 3 gyermeket tervezünk, akkor még sehol sem volt CSOK, és egyéb támogatások sem hoztak lázba minket soha.

Most bevállaltuk a 3. babát, és így 3 gyermekre vesszük föl a 10+10-et. Nagy házban gondolkodunl, hiszen mindhárom gyermeknek saját birodalmat szeretnénk.

Tehát mi a kezdetektől 3gyermekes szülők vagyunk, és most az egyszer igénybe is vesszük az utánuk járó támogatást.

És tesszük mindezt azért, mert minden probléma nélkül fizetni fogjuk tudni a törlesztőjét (kedvezőbb kondíciók mellett vesszük fel, mint a korábbi banki hiteleinket). Lesz egy lakáshitelünk, ami mellett nagyon szép fizetéseket hozunk haza ketten a férjemmel. Én nem hiszem, hogy nagyon meggondolatlanul döntöttünk.

Ennyit akartam az anyagi részére reagálni a kérdésnek.

A lelki vetülete: a mi két gyermekünk szinte percre pontosan akkor fogant, amikor szerettük volna, szerencsések voltunk (meg talán az egészségünk is segített ebben). Tervszerűen szexeltünk, ami kimerült annyiban, hogy megbeszéltük, hogy mostantól nem védekezünk. És mindkétszer a következő hónapban már nem jött meg a menzeszem. De ennyi volt a tervezés része. Ezen belül nem foglalkoztunk azzal, hány naponta legyünk együtt, nem tesztelgettem, nem figyeltem szúrkálásokat. Szexeltünk, amikor kedvünk volt (az első babánk előtt), és akkor amikor a kedvünk mellé egy fikarcnyi frissesség is társult (már a második babánk előtt). Soha nem volt erőszak.

Kérdező, te tényleg a kapcsolatotok és a teherbeesésed ellen dolgozol ezzel a hozzáállással. És valóban úgy tűnik, elsősorban a CSOK miatt sürget ennyire ez a teherbeesés.

Ugye, nálunk is képben van a CSOK, de csak annyira, hogy előre bevállaltuk a harmadik babát, tudjuk, hogy nagyon szeretnénk Őt, de nem hajt minket a tatár. Van egy 5 évesünk és egy 3 évesünk. Most Rájuk koncentrálunk, közben építkezünk, nekünk bőven ráér akár jövő év elején beköltözni, tényleg ráérünk, van annyi pénzünk bőven, hogy a CSOK nélkül is el tudjuk kezdeni az építkezést, és egy nagy részét le is tudjuk rendezni.

Most úgy érzem, jövőre vagy azután jöhet a 3. kisbaba, most még nem kapkodunk. És akkor szeretjük egymást a férjemmel, amikor arra vágyunk mindketten.

2018. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
80%

A csokos resz lenyegtelen szerintem, sokan vallaljak a harmadikat miatta.


De mint no, ennel jobban megalazni a parod igen nehez. Persze O is szeretne gyereket, meg csokot meg akarmit, de nem idozitett tenyeszallat. Hol marad a vagy? A romantika? A kolcsonos megkivanas?

Se a szex nem lesz jo, se az idozites, en is elaludnek inkabb, mintsem idozitve szexeljek. Es szomoru hogy ennyire ezen porogsz, most meg nem latod be, de tonkreteszed a kapcsolatotokat. Mashol fogja keresni a boldogsagot vegul te meg irod majd a gyk kerdest hogy lehet ilyen szemet stb. Lazulj mar el, dobald ki a teszteket. Es azert szexelj mert ahhoz van kedved es kivanod a parod.

2018. febr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
84%

Qrva izgató lehettél a fèrjed számára a pisis LHteszteddel és a "na màr most fel kell csinálj" beszólásoddal!

Neked se gyerek kell, csak a pénz, meg a hàz!

2018. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
68%
Már bocs de nagyon gáz vagy. Eleve ennyire rágörcsölni meg muszajból szexelni..ugye tudod ha ennyire erőszakosan terhes akarsz lenni akkor meg tuti sokáig nem jön össze? Ráadasul ez a kapcsolatotoknak sem jó.
2018. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
92%

Mi is szerettünk volna harmadikat, nekünk se jött össze elsőre.

De a férjem sose tudta, hogy mikor van ovulációm, nem volt szó róla soha, hogy melyik nap "muszáj" szexelni.

Amikor úgy éreztem, hogy optimális az időpont, egyszerűen berántottam az ágyba vagy a fürdőbe, vagy hazafelé félreálltunk a kocsival egy erdős részen, és hajrá!

Szerintem a te férjed is másképp reagált volna, ha úgy kelted fel, hogy kicsit orálozol a takaró alatt... 5 perc, aztán alhat tovább. ;)


Nem kell lengetni az LH tesztet. Egyszerűen kapd el valahol, indítsd be, és szexeljetek egy jót! Attól esel teherbe, nem az lh tesztektől meg a hőmérőtől.

A legjobb 2-3 naponta együtt lenni, és akkor biztos nem csúsztok le az ovulációról.

2018. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
86%

Ez az orál jó ötlet! Tuti nem fájt volna a feje! Illetve az ovulációs gondolat is jó, hogy a férjnek nem kell tudni róla.


Like.

2018. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
75%

Szánalom, bocs.

CSOK miatt kell a harmadik? Gáz. Nagyon. Ha nem tudtok építkezni, akkor nem kell ennyi gyereket vállalni, fel is kell ám nevelni, arra nem adnak pénzt!!!!

Mérges meg nem lennék, a szex nem egy feladat.

2018. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
42%
Csok-os nagy ház , havi 99ezer adókedvezmény a gyerekekre. Végülis érthető, nem? :P
2018. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
7%

tehát az oké, hogy a kérdező tudja, mikor van ovu és mikor kell együtt lenni, rántsa be a férjét az ágyba, de az, hogy ezt felnőtt férfi létére a férfi is tudhassa, nahát az teljesen nonszensz... ugye ezt ti se gondoljátok komolyan?


Kérdező, én tök megértelek. Igen, nem ez volt a legjobb módja, de ha csütörtök este van akciós barkácskészlet, amire szívszerelme vágyik az embernek, akkor fel fog kelni 6kor hogy a 7 órás nyitásra odaérjen akkor is, ha előtte 3x volt fenn éjjel a gyerekhez és nem aludt 3 órát összesen, mert ez a házasság, a törődés...


Miért kell úgy bánni a férfivel mint egy fogyatékos kisgyerekkel? Itt nem a kérdező a hibás. Mi a ti férjetek, kedves válaszadók, ha nem felnőtt ennyire, hogy ezt megértse?!


tudom, tudom, 0%..

2018. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!