Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi a normàlis hìzàs...

Mennyi a normàlis hìzàs terhessèg alatt? Ki mennyit hizott?

Figyelt kérdés

2018. márc. 7. 17:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy mivel kened. Ha olyan típusú a bőröd, illetve hirtelen nagyot nő a pocakod, akkor így is úgy is kirepedezik, nem tudod megelőzni.

Amúgy én testápolóval kentem, főleg mivel száradt is nagyon a bőröm, egyébként nagyon nagy hasam volt, ennek ellenére nekem nagyon apróbb csíkok lettek, szülést követően évekkel csak ha közelről nézi valaki, akkor látszódnak halványan.

Az egyik rokonunknak fele akkora hasa volt, ő is kente, neki mégis nagy vastag csíkjai lettek, amik szülés után évekkel is látszódtak elég szembetűnően.

2018. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 36.héten . 53 kg val indultam most vagyok 62 kg.Nem is látszik az a plusz 9kg. Nekem a pocakom abszolút nem repedezik .
2018. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

22 kg-t híztam. Soha még egy szemöldökráncolást se kaptam érte senkitől, csak jobban figyelték a vérnyomásom és a vizeletet, mert a vizesedés volt a ludas.

17 kg le is ment szüléssel.

Brutális volt.

2018. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%

Doki nekem azt mondta a normális 10-13 kg lenne. De 20nál semmiképp se legyen több, mert az erősen toxémia gyanús.

Ugyan terhesség előtt fogytam 17kgt de még így is elég sok túlsúllyal kezdtem (kiderült a problémám, kezeltük és ezért sikerült fogyni is)

10 hetes vagyok csak, de eddig fogytam 3kgot, pedig még rosszul sem vagyok.


Szerintem ha alapvetően vékonyabb, normál testalkatú vagy, nem lesz gond a hízás.

2018. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
+ 7, hazaerve eredeti suly -4
2018. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek a #11-essel, alkati kérdés, ki lesz csíkos, mert attól függ, mennyire rugalmas a bőröd. Az meg genetika. Én elsőnél 10 kilót híztam, ikrekkel meg 14 kilót. Az ikrekkel brutális nagy hasam volt a végére, mégsem lett egyetlen darab striám sem (ahogyan nagymamámnak és anyukámnak sem voltak striái, pedig több gyereket szültek)
2018. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Betti Jazi ***** válasza:
Én 12kg-ot híztam azt mondták ez az ideális
2018. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!