Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni? Folytatás lent

Tudnátok segíteni? Folytatás lent

Figyelt kérdés
A barátnőm 21 éves én 29 vagyok februárban kipróbáltuk milyen gumi nélkül egy percig se kB, szerdán kellet volna megjonnie neki, és ma reggelre meg jött, kicsit kevesebb barnás, de este nagyon erős volt, lehet terhes? Azt hittem már meg nyugodhatunk hogy nem az,
2018. márc. 11. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem? Terhes? Itt az oldalon már szitokszó?

29 évesen tudnod kéne, hogy készül a baba. Ha nem élveztél bele igen kicsi az esély, hogy az előváladéktól terhes legyen. Főleg, hogy Megjött neki.

2018. márc. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
99,99%, hogy NEM terhes. Egyébként ezt nem célszerű jósoktól, jövőlátóktól, távgyógyítóktól kérdezni... ha paráztok kell csinálni egy terhességi tesztet a menstruáció után, és ennyi.
2018. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Aztán meg ha terhes a ti hülyeségetek miatt rohantok kapartatni? Ebből is látszik hogy alkalmassági vizsga kellene a szexhez és nem szaporodna ennyi gyökér.
2018. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Élénk piros már a vérzés
2018. márc. 11. 12:10
 5/6 p.szabina1223 ***** válasza:
54%
Ha megjött neki, nem terhes. De védekezzetek mindig, mert előváladéktól is létrejöhet a terhesség.
2018. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Tehat megjott neki. Bameg tenyleg ennyi hulye van?
2018. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!