Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkeseredés tetőfokán vagyok.8...

Ginger0123 kérdése:

Elkeseredés tetőfokán vagyok.8 hetes terhes vagyok és gyakorlatilag semmi nem marad meg bennem csak a tea. Ha eszek is valamit felszívódik kihányni nem tudok semmit. Tanácsok tippek? Folytatás lent.

Figyelt kérdés
Általában délután 5 kor kezdődik minden a savam az egekbe szedek savlekötőt de hiába. Rettentő fáradt vagyok el tudnék ájulni néha. Este megkezdődnek a tünetek és jön az öklendezés vagy néha egy kis epe. Nagyon ki vagyok merülve már és fogytam is. Ez a terhességtől van vagy más probléma van?epére gondolok még dehát epe sem jön fel csak nagy ritka. Adjatok nekem tippeket légyszi hogy lehet ez jobb . Magne b6 ot szedek,elevitet,folsavat,és ludea savlekötőt. Köszönöm a válaszokat.
2018. febr. 6. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnalom, én is nagyon hanyos és rosszullevôs voltam :( Igazán nem segített nekem sem semmi, kicsit jobb lett a hideg kóla lassú kortyolgatásától, neha próbáltam citromlevet - az vagy tök jó vllt, vagy még rosszabb lett tőle. A dokim azt mondta, nyugodtan szedjek sima b6 vitamint, hármasával! Na az segített abban, hogy legalább némi kaja bent maradjon. Bár azt mondjak, placebo, nekem jo volt :D Próbáltam homeopátiás bogyot is, na az placebónak is rossz...

Ha nagyon sokat hánysz, vagy nagyon nem tudsz enni, gyenge vagy, stb, érdemes bemenni infuziora.

Kitartás! Tudom nehéz most még elhinni, de elmúlik :)

2018. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor veszed be a terhes vitamint? Az tud ilyen problémákat okozni. Pl én a femibiontól voltam rosszul.
2018. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kitartás! Nekem az segít, ha rágózom, bekapok egy cukorkát, tictacot, bármit, csak legyen íze. Ilyenkor elmúlik a hányinger. Még nem hánytam, igaz, még csak 6 hetes leszek, később nem tudom, mi jön még. És ablakot nyitok reggel, amikor émelygek, a hideg levegő is megnyugtat engem. Így a szagok is elviselhetőbbek a reggeli friss levegőtől.
2018. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Este evés közben veszem be a vitamint de van amikor egyben ki is jön. Tartottam szünetet vele,mert én is azt hittem attól van de nem sajnos :( . Én is kimegyek sétálok a levegőn attól jobb szokott lenni, de már nagyon le vagyok gyengülve nem tudom mi lesz így :(
2018. febr. 7. 01:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem reggel vedd be!Nagyon megértelek! Én eddig 5 kg-ot fogytam. Borzalmas hetek voltak..most kezd vmit javulni. Kóla-citromos víz esetleg? Sima vizet mindenképpen igyál,h ne száradjál ki. Kortyonként. Ropi? Sokszor kell picit enni. Semmi savasat nem szabad. Én a savlekötőt is kihánytam. Kitartás!! Sokat pihenj. Nekem most semmi sem segített de a korábbi terhességnél bevált a citromos víz.Sok eröt!! Ha vígasztal, nekem erre mindig azt mondták az orvosok, h jó erős terhesség. 17h km
2018. febr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a cikket, nekem a gyomber segitett.

[link]

2018. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nem segít semmi. Legalábbis nekem. 19 hétig hánytam, az első 15 hétben a nap bármely szakában, aztán csak reggel.

Az első 6 hét hányás alatt fogytam 3 kilót, nem volt erőm. A hideg kóla segített néha. Nekem a terhesvitamin csak rontott a helyzeten, azóta sem szedem.

Kitartás!!! Tudom, nehéz.

2018. febr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 óránként enni mindig pár falatot... uhhhh én is ezt eltem at. Mara mar picit jobb. 20.hét.... Bennem még a kakaó maradt meg , illetve sajtos pogácsa .
2018. febr. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!