Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » IR-es, PCOS csajok akik...

IR-es, PCOS csajok akik szedtétek a Clostit lett peteérésetek tőle?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve nincs menzim ezáltal peteérés sem.Most Clostival 5x2 szem próbálkozunk.9.napon vagyok és semmi sincs.le vagyok törve.Doki szerint még lehet....de nem bizok benn.Nektek volt ilyen hasonló eset?
2018. ápr. 6. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3as kezelést mióta tartod?
2018. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Metformint nem kaptam,egyenlőre diéta 9hete +mozgás
2018. ápr. 6. 15:15
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
5x2 szem closty? Azaz naponta 250 mg clostilbegytet szedsz? Jézus Máriám. Szerintem keress egy orvost, aki ért egyrészt a PCOS-hez, másrészt a meddőségi kezeléshez.
2018. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek clostyznak. Colsty max egy év sikertrlen 3as kezeles után javasolható. Sőt az első 3 hónapban vedekezést szoktak javasolni.
2018. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ki fogják nyírni a hormonrendszeredet!!! Ha 1éve nem menstruálsz, és még csak 9 hete mozgás(?) + 9 hete a diéta, akkor még várj, hogy megjöjjön (norcolut?). Szedj metformint, és elég hamar terhes leszel, de így?!

Hmmmmmmm :o

2018. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem 5ot szedek, hanem egy nap kettot ot napon keresztul szedtem. Doki javasolta a metformint /noi orvos/de en mondtam hogy inakbb rogton peteerest idezzunk elo...ezek szerint nem igy kellett volna...Cukororvosnal voltam, es o nem irt fel semmi tabit, azt mondta cska dieta es fel ev mulva menjek vissza. Csak mondta volna ha kell Metformin?? nem ?? most nem tudom kire hallgassak...
2018. ápr. 6. 19:16
 7/13 A kérdező kommentje:
Noi orvosom szerint Metformint kellett volna szednem, de en nem akartam varni...ezert mondta akkor probaljuk meg a clostit es meglatjuk.
2018. ápr. 6. 19:18
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Az 5x2 azt jelenti, hogy napi 5 alkalommal 2 szemet veszel be. Máskor rendesen írd le, mert így elég félreérthető.


Egyébként a te érdeked lenne, hogy előbb a cukor és inzulinháztartásod legyen rendben, mert így, ha teherbe is esel, jóval nagyobb esély van a vetélésre pl.

2018. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem segitett, sot... PCOskent, ha nem vagy rendben, csak meg tobb lehet a cisztad... Nekem pluszban a Norcolut a mar alapbol vekony mehnyalkahartyamat meg jobban elvekonyitotta. Az aviva tornat (hormontorna) ismered?
2018. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen ismerem az Aviva tornát..megvan mindkét könyvem csak jobb lenne egy tanfolyamot elvegezni.amugy nem tipikus Pcos lathato az ultrahangon...szoval van par apro tüszö de nem sok...holnap megyek megint rakerdek a dokitol reszletesebben
2018. ápr. 9. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!