Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19 évesen normális, hogy...

19 évesen normális, hogy minden vágyam egy gyerek?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyereket vállalni már lassan 2éve. Ez minden vágyam, de nem teljesülhet be. Párkapcsolatban élek 1,5 éve, szeptemberben költözünk külön, stabil munkahelyem van 2éve. De! A párom hallani sem szeretne még a gyerek témáról, úgy van vele ha becsúszik akkor már mindegy de ne is csússzon ami egyébként lehetelnen legalábbis a fogamzásgátló tabletta szedése és a nagy számok törvénye alapján. Szóval, hogyan tudnám jobb belátásra bírni ?

2018. ápr. 9. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj rávenni.Idovel megérik rá.
2018. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Hát én tovább lépnék és nem fizetnék tablettára... :D
2018. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd. Tapasztalat. Énis annyira szerettem volna hogy mindig ez volt a téma és csak mondtam meg mondtam neki hogy na de mégis vállaljunk már stb. Eltávolodtunk egymástól az együttlétek sem voltak olyanok már meg a kapcsolat sem. Majd jött egy több mint 2honapos kiesés hogy külön voltunk (megbeszéltük) aztán azóta halistennek minden jó. Azóta már eltelt másfél év és már próbálkozunk a babaval. :) de nem jó ha erőlteted. Úgyis elege lesz belőle egyszer ha nem akar még gyereket. Nekem szerencsém volt hogy meg tudtuk beszélni a dolgokat ennyi idő után is és egymás mellett dontottunk. De ne akard. Főleg akkor ne ha jó a kapcsolat és szeretitek egymast.
2018. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Normális. 19 évesen nem lát messzebb az ember a babaillatnál. Simán van még 10-15 éved, használd ki! Gyerekvállalás után örök második helyre szorulsz, jó időre megszűnik a spontaneitás és függetlenség. Tudooom, hogy ez most nem érdekel, meg vágysz rá, stb. Csak ez nem egy új headset, vagy táska.
2018. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

Teljesen normális,készülsz az anyaszerepre.

Én 24 évesen szültem,és szintén ennyi idősen már vártam rá,viszont én sem erőltettem a páromnál hanem tanultam,szakmákat,szereztem,dolgoztam,dolgoztunk,és 23 évesen vágtunk bele.Nagyon fontos hogy mindkét félnek meg kell érnie rá

Viszont ahogy itt tanácsolták,hogy bőven van 10-15 éved...na ez nem biztos.30 évesen már nagyon sok nő nem esik természetes úton teherbe,olyan aki 22-25 éves kora között meg gond nélkül.Persze vannak szerencsések akik még 45 körül is teherbe esnek,de ki tudja te melyik csoportba tartozol.Szóval húzni sem érdemes annyira.

2018. ápr. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem egyáltalán nem normális! ,lehet, hogy csak játszadozol a gondolattal, az még oké is, de egy 19 évesnek ezer más dolga van, bőven ráérsz gyereket szülni.
2018. ápr. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen? Én megèrtem a barátod is. Bulizzatok, legyél a barátaiddal a pároddal. Utazz nagyon sokat ha teheted külföldön is minél többet .Ès szerezz élményeket tapasztalatokat előbb. Èlj.Amiket később te is tovàbb adhatsz.Én így csináltam. Amúgy erőlteti nem lehet. Ez közös döntés kell,hogy legyen
2018. ápr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!