Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamamàk nàlatok hogy volt...

Kismamamàk nàlatok hogy volt ez a mellfàjdalom?

Figyelt kérdés
Fojamatosan fàjt ès ègett vagy időközönkènt? Babàt szeretnènk pàrommal. Nekem mensi előtt sose volt èrzèkeny a mellem de pár napja fürdèsnèl èszrevettem hogy fàjt. Hol megduzzad hol nem. Nèha a bimbó is èg, szúr de ez sem folyamatosan. Kinèl hogy volt?
2018. máj. 12. 06:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi extra. Az erek látszottak rajta jobban, de ennyi. Ez a 3. terhességem, egyiknél se volt hatalmas mellfájdalom, az elején növekedés se, talán picit tömörebbnek érzem, meg a bimbóm nagyobb.
2018. máj. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a pozitív teszt után két nappal jelentkezett ez a tünet. Én mindig is mellfájós voltam mensi előtt, szóval nem idegen az érzés.

Viszont nekem azóta is folyamatosan fáj, igaz még csak 4 hét telt el a teszt óta. Később lehet, hogy enyhülni fog.. vagy nem.

Mindenkinek más.

2018. máj. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanúgy fájt,mint mielőtt megjön. Én abból éreztem,hogy sikerült,hogy mensi előtt mindig jött ki pár pattanás az államon, mikor sikerült pedig semmi,teljesen tiszta volt az arcom 1db nem jött ki, innen sejtettem,hogy vmi van. :)
2018. máj. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utóbbi 4-5 hónapban kezdett a mellem fájni, de már a ciklus második felétől. Tegnap pozitívat teszteltem, minden dettó ugyan úgy zajlott mint mensi előtt :)
2018. máj. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sehogy
2018. máj. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Ès akinek fàjt a fájdalom/szúràs folyamatos volt vagy hol gyengèbb hol erősebb?
2018. máj. 12. 08:35
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Előre sajnálom azt a babát...
2018. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajj de aranyos vagy kedves utolsó! :) süllyedj el ;)
2018. máj. 15. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!