Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár hasznos tanács?

Pár hasznos tanács?

Figyelt kérdés
Fiatalon estem teherbe nem olyan régen derült ki, hogy várandós vagyok. A párom mellettem áll és a szüleim is. A párom nagymamája mondta, hogy mivel nagy házuk van mehetnénk hozzájuk lakni, de míg nem születik meg a pici itthon lennék és spórolnánk. Akik nehezen oldották meg tudnának pár tanácsot adni? Hogyan és miből tudtak jól spórolni esetleg, hogy milyen munkával kerestek több pénz. Először is fiatalok tapasztalata érdekelne, hogy oldották meg a ház kérdést. Köszönöm.
2018. máj. 17. 16:19
 1/1 anonim válasza:

Szia



Ez a fiatal mit jelent?

Még nem biztos, de lehetséges, hogy én is kisbabát várok, de igazából ebben a hónapban álltunk neki tervezgetni. Saját lakás/ház az esetünkben sincs, egyelőre albérletben lakunk. Spórolni pedig sulis tanulmányi és egyéb ösztöndíjakból próbálok.

De hogy pontosan tudjak felelni, ahhoz tényleg tudni jellene a körülményeket, vagy legalábbis azt, hogy dolgoztok (te vagy a párod) vagy tanultok még?


Remélem azért valamit tudtam segíteni.

2018. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!