Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetnek úgy hogy...

Teherbe eshetnek úgy hogy magamnak fel helyezem a spermát közösülés után? Fecskemnővel vagy inkább csak a kezemmel?

Figyelt kérdés
Peteérés előtt 2 nappal próbáltam kézzel de nagyon pici maradt az újjamon, talán fecskendőket könnyebb? De az lebukós.... a párommal megszakítással védekezünk vagy valamilyen testrészét élvez vagy a számba! Nem kérek kritikát, aki tud segít, aki nem az csendben marad! 41èves vagyok, nincs még gyermekem és szeretnék, viszont a pàrom nem! Ha úgy dönt hogy nem tart ránk igényt akkor kalap kabát mehet, nem bánom! Egyedül is felnevelem, anyagi háttér és minden más készen áll!koszi a válaszokat!
2018. máj. 26. 08:41
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Fecskendővel! Bocsi a helytelen írásért, nem vagyok analfabéta csak Átír a telom mindent!
2018. máj. 26. 08:42
 2/33 anonim ***** válasza:
65%
Igen, szerinteü fecskendővel nagyobb az esélye, de nem tudom meddig életképesek a spermák. Nem tudsz inkább donort szerezni és mesterségesen beteszik neked?
2018. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%

Kicsi az esélye, de lehet..


Kézzel esélytelen kb.


Viszont tzti szetmentek így.

Mi kenne ha inkább egy idegennel csináltatnál magadnak gyereket, ha már így van.

Senkire nem lehet az apaságot ráeröltetni.

Ekkora aljassággal a kapcsolat kuka..


Tudom nem kérdezted..de egyszerűen el sem tudom képzelni, hogy 40 felett is vannak ennyire nem gondolkodó nők.

2018. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
53%

Én egy kötelet ajánlanék. A nyakad köré.

Értem hogy te gyereket akarsz, de pasid nem. Miért nem tudod ezt tiszteletben tartani? Senkire nem lehet egy gyereket "ráerőszakolni", még akkor sem ha elmondásod szerint semmit nem kérnél tőle. Mellesleg meg egy kicsit túlkoros is vagy első gyerekhez.

2018. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
44%
3-as! Mondjuk talán azért nem tudja tiszteletben tartani, mert 41 éves és utolsó esélye, hogy gyereke legyen, egy idegen meg nyilván nem fogja teherbe ejteni, hogy gyerektartást fizethessen. Szerintem a legjobb lenne ha kidobnád a pasit, úgyse nagyon fontos neked a leírás alapján és mesterséges megtermékenyítéssel szülsz.
2018. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%

5-ös,akkor menjen le a helyi csehóba és tolasson rá egy random idegen farkára, aki beleürít, aztán kész is.

Ha csak a gyerek a lényeg, akkor tök mindegy ki az apja, minek erőlködni az ida-oda lődözött spermával? Van, akit ingyen és bérmentve le tud fejni rendesen is!

2018. máj. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
69%
4-es, azért itt a pasit se kell sajnálni egy percig se. A megszakítás nem védekezés, a nő trükközése nélkül is simán lehet apa.
2018. máj. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
49%

Bizonyara lepontoznak, de en teljesen megertelek.

Mondhatnam hogy keress masik tarsat magadnak, de 41 evesen nem konnyu. Es tegyuk fel talalsz is, jo eselyel evek mire olyan lessz a kapcsolatotok hogy bevalaljatok egy gyereket, ami nem igazan van sajnos. Plusz mire odaig juttok eltelik sok ido, majd kitudja mennyi ido mire megfogan.

A masik hogy megszakitassal vedekeztek,ami ugye nem vedekezes, szoval az ilyen "trukkozes" melett is teherbe eshetnel, hisz az esely megvan ra, es ezt gondolom parod is tudja.. Ha pedig ennyire nem tart attol hogy becsuszik a baba, akkor tedd nyugottan.. Viszont arra alapoz, hogy egyedul allo anyuka leszel ha osszejon.

2018. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
98%

Lehet lepontozni, de én így teljesen esélytelennek látom a teherbe esést. Nem vagytok már 18 évesek, gondolom a párod korban hasonló. A te tested se olyan termékeny, és neki is romlik a sperma minősége idővel. Lehet, hogy élesben próblákozva is évekig kéne harcolni a terhességért. Így meg...

Szerintem higgadj le, használd a józan eszed, és engedd el ezt a kapcsolatot. Szemmel láthatóan téged már nem köt hozzá más, csak az, hogy a sperma forrása.

2018. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem így nem sok esélyed van, mert a levegőn hamar életképtelenek lesznek a spermák.

Próbáld meg a pároddal megbeszélni, hogy te szeretnél gyereket és mondd el neki is, hogy ha nem akar veketek maradni nem kell. Ha elzárkózik ettől (márpedig hogyha nem akar gyereket, akkor el fog), akkor menj el orvoshoz és donor spermával inszemináció útján lehet babád.

Ezt nem bántásból írom, hanem jóindulatból. 41 évesen ezzel a kétes minőségű (ki tudja lehet nem is nemzőképes a párod) spermakenegetéssel csak a saját idődet húzod hónapról hónapra. Az orvosnál kivizsgálnak, hormonokkal is rásegítenek a teherbeesésre. Másrészt ez tisztességes út, a másik nem.

Így még annál is nagyobb az esélye a teherbeesésnek, mintha mindketten akarnátok a babát és rendesen próbálkoznátok.

Én őszintén kívánom neked, hogy teljesüljön a vágyad és anya lehess. Jelentkezz be orvoshoz, mert szerintem csak úgy van rá reális esélyed.

2018. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!