Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki volt teherbeesési...

Valaki volt teherbeesési kérdéseivel jósnőnél? Ki akar velem tartani?

Figyelt kérdés
Életemben tegnap voltam először jósnál. Kártyából jósolt, de nagyon pontosan elmondta a múltamat a jelenemet, és a jövőmet. Amit még nem tudom mennyire fog bejönni, de a múlt és a jelen teljesen stimmelt. Szóval elmentem hozzá, megkérdezni, h lesz e még gyerekem és hogy milyen nemű lesz. Van 2 fiam, és azt mondta, hogy vagy már ebben a hónapban összejött az újabb kisfiam, vagy nagyon nagyon hamar terhes leszek. A lapok állandóan 1 kisfiút hoztak ki. 1 kicsit csalódott voltam, lányt szerettem volna. Erre tovább jósolt. 4. Gyermeket is fogok vállalni, aki kislány lesz. Sokk hatása alatt vagyok még 1 kicsit, hatalmas élmény volt a tegnapi napom. Arra gondoltam, aki kíváncsi a dolgaim menetére velem tarthatna. Vasárnap kell tesztelnem. Nagyon pozitív, és kíváncsi vagyok. :)
2018. máj. 31. 18:28
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok hozzászólni,mert sosem voltam jósnőnél.a kérdést viszont követem,kérlek írd meg ha teszteltél :)
2018. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, szerintem is sok a csaló. De vannak igazi jósok. Amikor pontos évszámokat eseményeket mondott ez a nő, amiről nem tudhatott, teljesen lehidaltam. Igen, debrecenben voltam én is, és nevetséges áron dolgozik ez a nő. Teljesen magávalragadt. Tudni kell ám rólam is, hogy hiszek én is az ilyen dolgokban, de nem mindent. Tegnap ennek a nőcinek már azt is elhittem amit kérdezett. Mindig 3 kártyát rakott ki. Az első a múlt, második a jelen, harmadik a jövő. Folyamatosan kijött a jelenre a kisfiú kisbaba. A jövőre pedig a kislány.
2018. máj. 31. 22:06
 13/33 anonim ***** válasza:
Többször voltam jósnőnél,mindig elmondták hogy következő éveben teherbe esek..ennek már 8 éve.Ja tényleg csak azt elfelejtettem megkérdezni melyik következő évben.A szabad akarat és a pozitív bevonzásban hiszek,az bevált.Az előző élet utaztatásban is,mert azon részt vettem és tapasztaltam,de ezekben nem.Nincs aki megmondja neked hogy mi lesz,mert mindig a saját szabad akaratod dönti el a jövőt.Amit választottál megtapasztalásnak az életben az más,de azt egy jós nem tudja megmondani,vagyis helyesbítek,erre csak nagyon kevesen képesek,csak azok kellő alázattal végzik a feladatukat...már ha érted.
2018. jún. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,nem fejeztem be.Szóval,ezekért az előbbi okokért kellő fenntartással kezelem a jósokat.
2018. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

[link]


Sziasztok. Ma teszteltem 1 nagyon nagyon halvány pozitívat. Szombatra nem vártam, nem is jött. Holnap tesztelek egy digitálissal, azon nem kell keresgélni a csíkot. :) 1 éve vetettem ki a mirénámat, azóta várunk a csodára.

2018. jún. 4. 11:32
 16/33 anonim ***** válasza:
Aztaaa.....ez igen.gratulálok.azt hiszem elmegyek én is jósnőhöz :) írj majd még kérlek ha újra tesztelsz,hogy erősödött e a csík.mert ez most nagyon nagyon halvány még.
2018. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem halvány, hanem egyértelmű. Gratulálok!
2018. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
17.-es vagyok,bocsánat, azthittem,csak a vízszintes csíkokat kell nézni. Ezesetben,várom én is a következő tesztet. :)
2018. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Ez mitől pozitív? A nagyobbik negyzetben kellene függőleges csíknak is lennie! De csak vízszintes van, ez negatív...
2018. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

[link]


Ez pont ilyen, a magyarázat szerint negatív.

2018. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!