Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt? Van még remény?...

Negatív teszt? Van még remény? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

Augusztus 4.én és 11.én tudtunk együtt lenni a férjemmel. De augusztusba megjött. Utána aug.21 és 28.án voltunk megint együtt.

29.e óta vannak terhességre utaló tüneteim. mint pl: érzékeny vagyok a szagokra, hányingerem van, fáj a derekam, fáj a hasam, mellem néha érzékeny.

Ma reggel csináltam tesztet de az negatív lett. 19.én kéne megjönnie. Lehet még baba a dolog mögött?


2017. szept. 4. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
De hat meg csak 4-e van!!! Nem ertem...
2017. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Persze.Addig még van rá esély de szerintem még korai bármit is mondani rá.

Legyetek még együtt párszor ha tudtok és ha elmarad vagy késik a következő menstruációd tesztelj.

Ha augusztusban megjött már akkor az augusztus elejei együttlétből biztosan nem lett baba.És ha 28.án együtt voltatok korai bármit is érezned 29.én.

2017. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
bocsi, lehet hülyén fogalmaztam de én meg azt nem értem mit nem értesz. :) aug.29 óta vannak a tüneteim . és csak szept 19.én kéne megjönnie.
2017. szept. 4. 14:07
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén mi a túrónak teszteltel több, mint két héttel előbb?


Augusztusban megjött, ok két napig szomorkodunk majd bízunk a következő hónapban, de butaság ilyen hamar tesztelni. Épp peteeres környéken lehetsz. Hagyd a csudába a teszteket és inkább csabitsd el a párod.

2017. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy a 28.ai után még tuti nem éreznék semmit. Ezért sem értem. Esetleg a 21.én összejöhetett? Csak ha már tüneteket érzek akkor nem kéne pozitívnak lennie a tesztenk? Mondták,hogy biztos az ovulációt érzem. De azt eddig sose éreztem plusz azt nem érezném szerintem ennyi ideig.
2017. szept. 4. 14:15
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért teszteltem mert kb 6 napja folyamat rosszulléteim vannak és terhességre utakó jelek.
2017. szept. 4. 14:16
 7/19 anonim ***** válasza:

Azt nem ertem, hogy 19-ig kb 2 het van! Minek tesztelni?

Megjott, elmult, negativ volt a teszt, ergo nem vagy terhes. Jott az uj ciklus, kb mostansag lehet peteresed. Tedd a dolgot es 2 het mulva probalj ki egy tesztet. Egyszeru a keplet!

Felesleges mindenfele tunetbe kapaszkodni ilyenkor.

2017. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Meg a 21. Sem valószínű a tünet.


Bár a mikor voltatok együtt helyett nagyobb támpont lenne, hogy mikor menstrualtal

2017. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Félidőben nem érezhetsz terhességre utaló jeleket, max ovulációt.
2017. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Augusztus 17.től 20 ig volt meg.

Az ovilációt mennyi ideig érezhetném?

2017. szept. 4. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!