Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El vagyok keseredve?! Mit tegyek?

El vagyok keseredve?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Első próbálkozós hónapunk.párom ma azzal állt elő,hogy ha most nem sikerült,akkor halasszuk el a gyermekvállalást,és térjünk rá jövőre.annyira csalódott vagyok.azzal indokolta,hogy most tervezúnk házat venni,és ha megvan a ház,akkor próbálkozzunk a babával.mondtam neki,higy házat akkor isntudunk venni ha már terhes leszek vagy megvan a baba.nagyon csalódott vaģyok.34 éves vagyok,én nem akarok évek múlva szülni,ezt el is mondtam neki.nekem nem első baba lenne,van már az előző kapcsolatomból.
2018. jún. 3. 14:31
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért,telefonról írok
2018. jún. 3. 14:32
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem akar, ne eroltesd. Senkire nem lehet raeroltetni a gyereket.

Nem hiszem, hogy akar toled gyereket, mert egy honap utan nem szoktak a ferfiak feladni.

2018. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Liza23 válasza:
9%

Szia! Ne tegyél semmit! Hagyd h a dolgok megtörténjenek ahogy azoknak kell! Gondolom nem szedsz fogitabit!? Nő vagy tehát tudod irányítani a dolgokat ha nagyon akarod! Szeressétek egymást! Te tudod, h mikor kell együtt lennetek, h sikerüljön 😉 azért arra figyelj, hogy 2 naponta legyen sex, és ovukor !

Egy jó tanács! Ne kezdj el ezen görcsölni mert nem fog jönni a tesó!

2018. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem akar gyereket, a többi csak hablaty.
2018. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Akar gyereket,a kapolatunk elejétől mondja.és most is ő volt jobban lázban amikor elkezdtünk próbálkozni.erre fel ma ilyet mond.nem értem.nagyon nagyot csalódtam most.de mindegy is,majd meglátjuk mi lesz
2018. jún. 3. 14:43
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Valószínű rájött, hogy mégsem akar még.
2018. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem eddig sem akart, csak azt mondta, amit hallani akarsz. Most meg hogy élesbe váltana a dolog, kézifék... háááát, elgondolkodtató. Én követelném, hogy ne áltasson, nincs már 10 éved szülni.
2018. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezz rá még egyszer, hogy valóban akarja-e. Mert nekem is az az érzésem, hogy ki akar bújni a felelősség alól. Ez jobb, ha a teherbeesés előtt derül ki.
2018. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%

Ha már van egy gyereked, akkor miért olyan fontos még egy?

Ha terhes vagy, akkor nem egyszerű házat venni, költözni. A bevételé kevesebb lesz, a kiadás több. A párod gondolkozik józanul.

2018. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
"Akar gyereket,a kapolatunk elejétől mondja" - amit mondanak az emberek, az nem mindig ugyanaz, amit éreznek. Biztos te is tudnál erre (másik) példát is mondani. Lehet, hogy eddig magának is hazudott, de most, hogy esélyes lehet, hogy tényleg itt a pillanat, rájött hogy "na ezt mégsem" - vagy egyszerűen megijedt. Ha csak az utóbbi, esetleg még meggondolja magát, de te semmiképp se erőltesd! Azért a motivációiról beszélgessetek el: ha nem akar gyereket, akkor mondja ki, és akkor legalább tudod.
2018. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!