Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El vagyok keseredve?! Mit tegyek?

El vagyok keseredve?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Első próbálkozós hónapunk.párom ma azzal állt elő,hogy ha most nem sikerült,akkor halasszuk el a gyermekvállalást,és térjünk rá jövőre.annyira csalódott vagyok.azzal indokolta,hogy most tervezúnk házat venni,és ha megvan a ház,akkor próbálkozzunk a babával.mondtam neki,higy házat akkor isntudunk venni ha már terhes leszek vagy megvan a baba.nagyon csalódott vaģyok.34 éves vagyok,én nem akarok évek múlva szülni,ezt el is mondtam neki.nekem nem első baba lenne,van már az előző kapcsolatomból.
2018. jún. 3. 14:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem egy olyan munkatársam volt, aki ugyanígy gondolta, mint a férjed. Felépítették a házat, gyönyörűen berendezték a gyerekszobát is, de a gyerek nem akar jönni..És hopp 40 évesek lettek, valószínű kicsúsztak az időből. Szerintem a férjed nem is gondolta komolyan ezt az egészet, valószínű tényleg nem akar gyereket.. Mit tegyél? Beszélgess vele.
2018. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Azt semmikepp se tedd, amit az elso oldalon liza javasol. Gusztustalan.
2018. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%

34 évesen messze nem vagy még lecsúszva semmiről.Aki mást mond hazudik.Persze ha még 10 évet akarna a párod várni a babával akkor tényleg későn lennétek, de 1 év az miért olyan nagy tragédia? Nem 40 éves vagy, mert igen akkor számítana, még az egy év is.De lehet te leszel az a mázlis akinek aztán elsőre sikerül.

Biztos nem játszanék olyat amit tanácsolnak, hogy annak ellenére, hogy párod azt mondja még egy évet várjatok, hogy szándékosan mégis teherbe essek.

A párodat meg te ismered.Ha tényleg azt gondolod, hogy 1 év múlva aktuálissá válik a babaprojekt akkor én nem ismeretlenektől kérdezgetném, hogy szerintük mit tegyek? Hanem a páromban bíznék.

De komolyan, 35-36 évesen ha szülsz se vagy késve ,max a már nem annyira fiatal anyukák közé fogsz tartozni, de manapság már nem ritka.

2018. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ha a párod így meggondolta magát, akkor én a helyedben nem erőltetném és nem is vállalnék újabb gyereket.


Úgyis van már neked egy, szerintem nyugodtan várhatsz még - valaki 40 évesen szül, az sem késő még -, de ha a párod ennyire könnyen és gyorsan meggondolja/meggondolta magát, én tuti nem vállalnám be az újabb gyereket, mert erre a labilitásra nem lehet alapozni !!

2018. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
16%
Kedves kérdező, mit kell kiakadni és leopntozni? Ha szeretnéd a párod, akkor örülnél, hogy veled van és nem elborult aggyal csak a szaporodás járna a fejedben. Azt hiszed, ezzel tudod megfogni? Francokat, csak elriasztod. Olyan ostoba, sötét nők vannak, hihetetlen. Én nem kaarok gyereket, utálom a kölyköket, a férjem sem akar, és így legalább biztos lehet abban, hogy ő kell nekem és nem a spermája.
2018. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, ne hagyd, hogy felhúzzon ez a sok IQ bajnok..ezeknek ez a vasárnapi (és mindennapi) program, ide járnak másokat szapulni.
2018. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

17.😂

De azért szexelni csak szoktatok, nem? Vagy azt sem, mert nehogy szegény pasid azt higgye, hogy csak a spermája kell neked? Ki szoktad köpni a padlóra?

2018. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
68%
Kedves 15-ös, azt vágod, hogy pl. a down kór kockázata 25 évesen 1:1350-hez, 34 évesen: 1:470hez, 35 évesen 1:380-hoz, és drasztikusan nő, az életkorral..? Miért kell azt sugallni, hogy 34 évesen ráér? Nem, nem ér rá..egyáltalán nem..
2018. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Mekkira egy gusztustanal nő vagy te kedves 17.az senkit nem érdekel higy ti nem akartok gyereket.az ilyen jobb is ha nem szaporodik.de.mi akartunk.és itt rajtad kívül senki nem beszélt tenyészcsődörről.nem is értem ez honnan pattant ki belőled🤣 de nem is érdekel.az viszont igen,higy a kérdésemnél ne rontsd a levegőt.húzás van innen kisanyám.
2018. jún. 3. 16:00
 20/22 anonim ***** válasza:
66%
Az 55%-osnak is kéne egy kis sperma...
2018. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!