Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai a teszt? Terhes volnek?

Korai a teszt? Terhes volnek?

Figyelt kérdés

sziasztok,csak 2honapja probalkozunk babaugyben a parommal es emiatt volna egy par kerdesem..

kb ahogy szamolom 2es fel hete es 2hete is egyutt voltunk parommal,3napja volt kissebb hoemelkedesem fejfajasom is volt,pedig sosem szokott fajni..es az etvagyam is megnott..tegnap munka elott 10szelet korozottes kenyeret ettem meg, reggel semmi tunetem nincs ugy kb 10ig..10tol emelyges egeszen addig ameddig nem eszek egy kicsit,majd tegnap esti muszakban voltam es ittam a kis jeges italomat ramjott a hanyinger olyan szinten hogy mikor mar mentem volna haza vissza ekllett futnom a mosdoba ,mikor hazajottem ettem egy kis sutit meg ittam tejet ra max 30masodperc telt el jott is vissza..en nem vagyok az a hanyos tipus,akkor hanytam utoljara mikor tudogyulladasom volt 7evesen...Egyik baratnom azt mondja vegyek tesztet,sot amiatt is mert januarba volt egy vetelesem (fiatal terhesse) alitolag nagyobb az eselye.nos szerintetek?


2018. jún. 5. 08:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Előbb a nyolc általánost kéne elvégezni, vagy szimplán elővenni a biológia tankönyvet, ha még megvan és olvasgatni kicsit. Hihetetlen, hogy egyes felnőtt nők mennyire nincsenek tisztában a fogantatással, ciklusukkal, stb.

Émelygés, hányás meg még nem egyenlő a terhességgel, tessék felfogni. Sőt, a pms tünetekre sem kéne ráhúzni rögtön a terhességet, hanem türelmesnek lenni, megvárni, amíg késik a menzesz és aztán tesztelni. Sajnálom kérdező, de nem vagy terhes.

2018. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
Ki a franc papol? Nem mondtam, hogy a kenyerek miatt hánytál, azt mondtam én biztos rosszul lettem volna. Csupán arra hívtam fel a figyelmedet, hogy nem kell annyit kajálni, mert terhesen sem egészséges, de segítsen neked az, akinek hat anyja van. Hihetetlenül agresszív embernek tűnsz, kaptál választ, de egyből támadsz, többen megmondtuk, hogy ha megjött legutóbb a havid és még ebben a ciklusban peteérésed sem volt, továbbá 16 napod van a következőig, akkor nem vagy terhes, de az is világos, hogy túlságosan ostoba vagy ahhoz, hogy ezt megértsd. Biztosan azt vártad, hogy mindenki megerősít, hogy a ciklusod felénél te már a terhességtől vagy rosszul, mert a nővéred is megmondta. Remek. Kritizálhatod itt a válaszadókat, még mindig több esze van bármelyiknek mint neked, ha meg ennyire kis agresszorként zavarnak a válaszok, akkor tárgyald meg a valószínűleg veled egy szellemi szinten lévő testvéreddel a további agymenéseidet, hiszen ti úgyis jobban tudjátok. Nem, köszönöm, nem kérem privátban, hogy a rák egye ki a belem, de ha megnyugtat küldheted nyugodtan, a hozzád hasonlóaknak az szokott hozni egy kis lelki békét.
2018. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta a rak egte ki a beled dolgot.eletembe eloszor regisztraltam ikyen idiota kozossegi oldalra...nem a multkori menstruaciom 2napig tarott es 2 betetet hasznaltam el.nem volt ver allagu sem szinu.azert gondoltam hogy megkerdezem itt.de egybol lekell tamadni.nem voltam meg terhes de a ciklusommal mindent tudok.pete erest is megerzem.ismerem a testem eleg sok idom volt rajonni ezekre.es ez a mostani eset teljesen elter.1.nem szeretem az edes dolgokat 2.hangulatingadozas.(fojuk ra legyen a kozeledo ovu.) 3.hanyinger,hnyas,emelyges. Nem szoktma hanyni.soha.emelyegni sem.ez az elso eset hogy valami ikyesmi van.max betegen szoktam emelyegni.de mar 2eve nem voltam beteg sem.tul sok dolog thnt fel.persze parom is mondta hogy 3napja nem stimmel velem valami.szoval nem csak en beszelem.be magamnak.valaszaitokat koszonom.ambiologiabol 5os voltam mar nincs meg a konyv de a noi es ferfi testbol 5os dogat irtam.emlekszem mert csak az enyem lett az.Nem kell egybol magyarazni meg kioktatni,gondolom a fele valasz ado itt kb huszoneves es semmuvel sem kulomb mint en.persze a sok 18eves terhes kislanynak odairja mindenki hogy tartsa meg meg gratulacio..stb..
2018. jún. 5. 16:34
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyire biztos vagy a terhessegben, miert is nem tesztelsz vagy mesz dokihoz? Akinek ilyen eros tunetei vannak, annak mar mutatja a teszt. Nekem mar 2 hete pozitiv volt, mire az emelyges bekoszontott, úgy a 6-7. heten...
2018. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
csinaltam tesztet,de negativ..doki azt mondta hogy menjek be hozza mehen kivulire gyanakszik..naagyon szomoru vagyok :(
2018. jún. 6. 16:16
 16/18 anonim ***** válasza:
A méhen kívüli terhességnél is termelődik hcg, csak nem kellő ütemben nőhet max. Nem vagy terhes...
2018. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó is írja.

Nekem volt méhen kívülim, olyan erős pozitív volt, hogy majdnem leugrott a csík a tesztről, pedig azt mondják, hogy ilyenkor halványabb. Ha a tiéd negatív, akkor semmilyen terhesség nem áll fenn.

2018. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
54%

Huhhh de kusza.. olvashatatlan irományok.


Kérdező, itt többen próbálták elmagyarázni, hogy miért nem lehetsz terhes. De te előre eldöntötted, hogy csak és kizárólag az "igen, terhes vagy" válaszokat fogadod el.

És aztán mégis meglepődtél azon, hogy negatív a teszt? Ezt mindenki borítékolta előre.


Legközelebb pedig olvashatóan írj, vagy inkább ne is tedd!

2018. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!