Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 évig szedtem harmonett...

7 évig szedtem harmonett fogamzásgátlót. Okt.2. -án megjött a mensim és utána nem kezdtem a el a gyógyszert, mert babát szeretnénk. Mos 30. -án megint megjött. Ez mennyire gond? Nem baj hogy nagyon vérzek?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy van akinek a bogyó abbahagyása után sokáig nem jön meg. Na nekem megjött, de nagyon! mikor eshetek teherbe?
2008. okt. 31. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A modernem tabikról azt hallottam, ha már nem szedi az ember akkor egyből teherbe eshet, de olyat is hallottam hogy kell félév is mire kiürül a szervezetből, nah most ezt döntse el valaki mi az igaz...
2008. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia.

én is 7 évig szedtem fogamzásgátlót aztán a gyógyszer abbahagyása után a mensim nekem is nagyon erős volt. a következő hónapban már meg sem jött. drukkolok!

9 hetes kismami

2008. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért nem jött meg utána mert terhes lettél vagy valami másért?
2008. okt. 31. 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó válaszokló vagyok.

azért nem jött meg, mert már ott volt a babó:-)

2008. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!