Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon vágytunk babára, a...

Nagyon vágytunk babára, a pozitív teszt után mégis jól megijedtem. Ez normális?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyunk rá a férjemmel, fél éve próbálkozunk, és most megjelent a második csík a teszten.

Borzasztóan örültünk neki, de most, hogy eltelt pár nap, egy jó adag para is van bennem, hogy milyen lesz, és, hogy minden megváltozik hamarosan.


2018. jún. 14. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem már 6 hós a fiam, de a para elfogott pár nappal a tezt után. Szabályosan rettegtem, hogy mi lesz. Először a 18. hét körülre higgadtam le. A 2. trimeszter pokoli lassan telt le, pörögtem, mint a búgócsiga, majd jöttek a harmincas hetek. Újra rettegi keztem, hogy mit fogok csinálni, én erre nem vagyok készen. Rohamléptekben teltek a hetek, rohamléptekbe jöttek a bajok, 38 hetesen mentő vitt a kórházba, hogy azonnal császár, mert nem mozog a baba, már eszeveszetten zokogtam, már nem akartam az egészet, a para kicsapta a maradék biztosítékot is nálam. Végül a fiam megmozdult, így a műtét elmaradt, 2 hetet nyertem, a fiam szívhangja leesett, mozgása kétségbeesetté vált odabenn, olyan érzés volt, mint aki visít már,hogy szedjetek ki. Ekkor már én is keservesen sírtam, hogy vegyék ki, mentsék meg. Megszületett és újra parázni kezdtem. Sokat voltunk még kórházban ezután és talán 3 hónapos volt, mire azt tudtam mondtam, hogy a para elmúlt. Legjobb tudásom szerint látom el és igyekszek érzékeltetni, hogy szeretem.
2018. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi elődöntöttük, hogy belevágunk, de nem agyaltam túl. Biztos voltam benne, hogy legalább hónapokig nem lesz semmi és lesz időm átgondolni, hogy mire vállalkozunk. Aztán az első hónap végén már sikerült és bepánikoltam,hogy így nem maradt időm felkészülni. Még a kórházban is hülyének néztem a nővért, hogy képes rám bízni egy frissen született babát. Fél nap múlva szent meggyőződésem volt, hogy mindenre képes vagyok a világon érte és csak én kellek neki.

Nálad is gyorsan átvált majd. :)

2018. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!