Femibion vitamin?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Babát tervezünk a férjemmel és a patikában a Femibion 1 vitamint adták. Az is jó ha még nem vagyok terhes vagy cseréltessem ki?


2018. jún. 26. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, nem találkoztál még instán a reklámmal? Orrba-szájjba feklámozzák a celebek hogy milyen űber-szuper babatervezéshez. :D
2018. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En vegig femibiont szedtem! Szuper vereredmenyeim voltak!
2018. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor elkezdhetem szedni a babatervezéshsz? Nem kell a Femibion 0?
2018. jún. 26. 12:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Babatervezés idejére van kitalálva a Femibion 0, én legalábbis azt szedtem, mert azt ajánlották.
2018. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor kicseréltetem.
2018. jún. 26. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Régen nem volt femibion 0, csak 1 és 2, az 1-es volt a tervezési időszakra (és az első terhességi harmadra). Én még az első babánál a femibion 1-et szedtem a tervezéskor. A femibion 0-át nem olyan régen hozták ki és kevésbé komplex, mint a femibion 1, de tervezési időszakra megfelelő. Ez azt jelenti, hogy tervezési szakban szedhető akár a femibion 0, vagy az annál jóval több összetevőt tartalmazó femibion 1 is, viszont amint teherbe esel, már csak a femibion 1 (illetve később a 2) az, ami megfelelő vitaminokat és egyéb nyomelemeket tartalmaz.
2018. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!