Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy-hogy ilyen olcsó ez a...

Hogy-hogy ilyen olcsó ez a terhes vitamin?

Figyelt kérdés
A DM saját márkás, A+z Mama terhes vitaminja ár/érték alapján kiváló. Tudom, hogy a többi neves vitaminpakknak elsődlegesen a márkanevét kell megfizetni, de akkor is döbbenetes, hogy ha tényleg az van ebbe a DM-esbe, ami rá van írva, akkor kb. 7-szeresen áron van a többi.

2017. dec. 19. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom. De harmasikresként ezt szedem és jobb a vérképem mint az első terhességemnél, amikor gravidát szedtem.
2017. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ennyi az egész, márka-reklám/marketing ezek triplájára növeli egy termék árát, nekem tökéletes volt a vérképem a dm-estől.
2017. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A Dm-be a sima 100db-os multivitamin is olcsó, és szerintem jó.
2017. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem is az a véleményem, hogy egy hatalmas lehúzás van a vitaminokkal kapcsolatban. Meg lehet nézni az Elevit, vagy a Femibion vitaminok. Utóbbiban alig van talán 10 db vitamin és egy vagyon. Az Elevitbe legalább 20 db van.


Ekkora árat jelenthet a reklám? Hihetetlennek tűnik, mert a DM-es akkor ha jól számolom kb. 500 Ft/hónap, persze ehhez lehet venni + omega 3 zsírsavat, de még úgy se megy 1000 Ft/ hó fölé......érdekes.

2017. dec. 19. 21:08
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Én is ezt szedtem.ugyanolyan jó mint a többi.

Nem reklámozzák,sajátmarkas....

2017. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem, de a DM sajátmárkás termékeiben még sosem csalódtam. És igen, ha valamire rá vannak írva az összetevők, az annyiba kerül.
2017. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagyok, na... Szóval *azt tartalmazza, ami rá van írva :D
2017. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
A reklam nem meglete miatt olcsobb ennyivel. A brand termekeknel a vasarloval fizettetik meg a reklamok arat is amire meg ramegy a peofit is, amit szinten termelnie kene. Igen ennyi a kulonbseg. Tobb termeknel is. Vegy egy drogerias tusfurdot testapolot es egy niveat, vagy adidast. Kifizetted a nevet.
2017. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Elején én is dm-est szedtem de a védőnő váltatott velem nyáron kezdtem a terhességet mondta télen vegyek drágábbat ,mert akkor nem lesz annyi gyümölcs.
2017. dec. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett a dm és más vitamin szedés eredménye?
nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!