Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy "kell" ikreket csinálni?...

Hogy "kell" ikreket csinálni? Akiknek ikrei lettek, volt valami különleges trükkjük?

Figyelt kérdés
Több szex, előtte önmegtartóztatás, ovulásió előtt, napján, utána?

2018. júl. 5. 11:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ikreket nem lehet szándékosan csinálni. (itt persze kivétlet képez a lombik, de ott sem direkt ikrekre mennek, az orvosoknak ez tilos is) Függ az anya életkorátol (nálam okosabbak mondják), a családban előfordul-e.

Keress rá hogy természetes úton átlag hányadik terhesség ikerterhesség.

2018. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos csak olyan trükköt tudok adni, amivel nyolcas ikrek lesznek. Kéred?
2018. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ezt sehogy nem lehet befolyásolni.csak lombikkal! a tesómnak ikrei lettek termėszetes uton, pedig nincs a családunkban iker. ės a fėrj családjâban sem..
2018. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Ezt remelem, nem gondoltad komolyan...
2018. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a Kaáli Intézetbe, ott még ötösikreket is csinálnak neked!
2018. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem hinném hogy lenne tuti módszer.

Egyébként nem is biztos hogy olyan jó az ikerterhesség meg az első időszak.

Goldold el iker babakocsi még sok üzlet pénztáránál sem fér el vagy sok liftben sem fér el nem beszélve a tömegközlekedésről és mikor a kismotoros időszakban ketten kétfelé gurulnak..... Gyereknek biztos jó de szülőként nem poén.

Persze nem azt mondom hogy nem jó dolog de szülőként nehezebb biztos.

2018. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Mi ez az iker mánia?

Az általad említett dolgoknak nincs közük hozzá, hogy iker lesz vagy sem. Ez genetika vagy mesterséges megtermékenyítés függvénye.

2018. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

31 hetes vagyok ikrekkel és semmit, de igazán semmit sem csináltunk másképpen, mint amikor egy babánk lett.

Azt mondják nagyobb rá az esély, amikor az anya idősebb, nem tudom, 34 vagyok, nem érzem magam extrém idősnek, többedik terhesség esetén, ez stimmel, mert a 4. terhességem, illetve, a kétpetéjűekre a családi hajlam rásegít. Erről sem tudok sokat, mert a mieink egypetéjűek és teljesen csoda szerintem, hogy ketten vannak.

Szerintem ikreket mesterségesen lehet csinálni leginkább, legalábbis akkor lehet nagyobb valószínűséggel, nem csak csodára várva.

2018. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Erre biztosan nincs "praktika". Anyukámnak iker tesói voltak, Apukámnak az unokatesói ikrek. Azt mondják, hogy elvileg nálam lehetséges, hogy "kiüt", de nekem sem lettek ikreim.
2018. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Tuti tipp nincs, ezt felejtsd el!

Ilyen mendemondák viszont vannak, hogy növeli az esélyt (talán 1%-al :)), az anya magasabb életkora (ugye ilyenkor össze vissza menszesznél van, hogy egyszer nincs peteérés, máskor viszont megérhet kettő is), vagy ha fogamzásgátló abbahagyása után esik valaki teherbe. De erre még élő példát nen láttam.

Nálunk apai (férjem is iker) és anyai ágon is vannak ikrek, én mégis egyesével "potyogtatok" :) tehát még a genetika sem garancia, de én nem is bánom!

2018. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!