Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Te meg álmodtam hogy várandós...

Te meg álmodtam hogy várandós leszel meg lehet érezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

7 év után tavaly teher lettem márciusban 10 héten ehalt aztán novemberében újra terhes lettem szintén 9 héten nem fejlődött. Volt nem rég egy különös álmom. Álmomban a saját hasamban láttam egy kifejlodott babát szép nagy fekete haja volt és három szeme volt. Csodálkozva mondtam miért van három szemmel?! Erre megjelent jézus szótlanul mellettem.És felébredtem. Mit jelent?


2018. júl. 7. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez csak annyit jelent, hogy nagyon vágsz már babára, vagy azt jelenti hogy jól bekajáltál valami nehezebbet alvás előtt, azért álmodsz ilyen marhaságokat.


Én is álmodtam többször hogy terhes vagyok vagy gyerekem van, mégsem jön össze sok éve. Ez csak az agy játéka.

2018. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Én sose hittem ebben.

Erre 2x is megálmodtam, hogy elhal a baba. Másnap az uh-n nem volt szívverés. 😩

Nem tudom mit higgyek.

2018. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

#2

Még annyi, hogy a terhességemet az anyám és a kollégám álmodta meg. Én már tudtam, csak az előzmények miatt ki akartam várni a 12. hetet. De mind a ketten előbb mondták az álmukat. Anyám a kezembe látta már, a kolléganőm meg terhesen látott. 😊

2018. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Én terhesen többször álmodtam, hogy vetélek meg koraszülök, szerencsére nem így lett. Nemrég 2 gyerek után azt álmodtam terhes vagyok de védekezünk, nem akarunk több babát. Szóval ezek egyike se volt igaz. (Megjött azóta..) viszont 2. babámnál nemvárt utáni napon arra ébredtem, hogy a szülészorvosom megjelent álmomban. Reggel pozitív lett a teszt. Se előtte, se azóta nem álmodtam vele.

Neked azért drukkolok, hogy terhességet jelentsen, de nálam 99%-ban valótlan álmok voltak.

2018. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Érdekes....most mi is védekezünk mert kezelnek egy betegség miatt. Tavaly almomban láttam egy idegen babát ő egy szemű volt rá pár hónapra terhes lettem ami novemberben elhalt.
2018. júl. 7. 11:19
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell mindig komolyan venni a fura álmokat
2018. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha annyi gyerekem lenne, ahányszor terhesnek álmodtam magam, óvodát és iskolát nyitnék. A 2 gyerekem előtt nem álmodtam terhességet.
2018. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Én azt álmodtam hogy a nagy feketeségbe megjelent egy fehér pötty, ami elkezdett fejlődni. Egyre nagyobb lett és a végén egy baba lett belőle.

Az álom folytatódott, megjelent elöttem a férjem és azt mondtam neki hogy :Fiú! Abban a pillanatban megyszólalt az ébresztőm. Bementem dolgozni, és a kolléganőm azzal fogadott hogy mit keresek én ott??? Mondom miért? Mert azt álmodta hogy terhes vagyok!

Hazamentem munkából és csináltam egy tesztet. pozitív lett. Fiam született. ☺️


Most pedig azt álmodtam hogy egy újszülött babát szoptatok. Teszteltem mert nem rendszeres a ciklusom. Derült égből villámcsapás, jön a kistesó! ☺️ Lassan 7 hetes kismama vagyok.

2018. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó 😊 sok boldogságot kívánok. Egyéni van aki hisz az álomban van ki nem vagy be jön vagy nem.én konkrétan álmomban furcsának és picit ijesztőnek találtam a babát a három szeme miatt.
2018. júl. 7. 13:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyszer álmodtam arról, hogy terhes vagyok, 1 héttel később pedig pozitívat teszteltem.Pedig több két évig próbálkoztunk előtte szóval sokszor álmodhattam volna.:)
2018. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!