Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Te meg álmodtam hogy várandós...

Te meg álmodtam hogy várandós leszel meg lehet érezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

7 év után tavaly teher lettem márciusban 10 héten ehalt aztán novemberében újra terhes lettem szintén 9 héten nem fejlődött. Volt nem rég egy különös álmom. Álmomban a saját hasamban láttam egy kifejlodott babát szép nagy fekete haja volt és három szeme volt. Csodálkozva mondtam miért van három szemmel?! Erre megjelent jézus szótlanul mellettem.És felébredtem. Mit jelent?


2018. júl. 7. 10:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Életem során többször álmodtam, hogy terhes vagyok, gyerekem van, de valószínűleg azért, mert szerettem volna. Ám májusban kismama lettem, és a nem várt menzesz előtt többször azt álmodtam, hogy terhes lettem. Érdekes módon többnek tudtam be, mint álom, tudtam, éreztem, hogy ezúttal összejött a gyermekáldás. Sőt, azóta azt is megálmodtam, milyen nemű lesz. De majd kiderül. :)
2018. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!