Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szex közben szúró fájdalom a...

Szex közben szúró fájdalom a petefészeknél lehet a beágyazódás jele?

Figyelt kérdés

Próbálkozunk a babával, ebben a hónapban kb. kétnaponta voltunk együtt, ovuláció idején külön figyelve erre.


Most ott tartok, hogy kb. egy hete volt az ovulációm, egy hét van hátra a nem vártig.


Tegnap este is együtt voltunk a párommal és furcsa, szokatlan fájdalmat éreztem a hasamban mindkét oldalt, a petefészkem környékén. Párom minden mozdulatánál mintha fájdalmasan döfködtek volna. Bizonyos pózoknál jobban, máskor enyhébben éreztem.


Korábban soha, egyszer sem tapasztaltam ilyet, ezért felmerült bennem, hogy lehet-e a beágyazódás jele. Mert olvastam, hogy egyes nők szurkáló fájdalmat éreznek beágyazódásnál, bár olyanról még nem hallottam, hogy ez szex közben lenne.


Vélemények? Valaki tapasztalt már hasonlót?


Köszönöm!


2018. júl. 11. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A szexnek nincs köze a beágyazódáshoz,a beágyazódásnak pedig nincs köze a petefészekhez.


Ettől még lehet, hogy majd pozitív lesz a teszted. De ezeknek a tüneteknek semmi köze egy épp elinduló terhességhez.

2018. júl. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódás a szex után kb két héttel történik meg, azaz a fájdalomnak semmi köze nem lehet ehhez, legfeljebb petefészek-gyulladás vagy más hasonló probléma lehet az oka. (Vagy nem is a petefészek környéke fájt és esetleg csak levegö szorult valahol a beleidbe)
2018. júl. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fuggnek ossze, ez nem “ jel”.
2018. júl. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!