Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 ev megszakitasos modszerrel...

2 ev megszakitasos modszerrel h h nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
2 eve vagyok a parommal vagyis 1 eve 10 honapja es igy vagyunk egyutt letkor. Volt olyan h mar belem elvezett de akkor sem lettem terhes. Eleg rossz a menstruacio ciklusom. 20 napot is kesett mar. Bar par honapja 27-35 napra megjon. Es most szeretkeztunk a menstruacio 2.napjan es belem elvezett. Terhes lehetek ettol?
2018. júl. 17. 22:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
84%

Van aki evekig probalkozik es semmi, lombik inszem (pedig azoknal direktebb modszer mar nincs is) es semmi van aki elsore terhes lesz, vagy megszakitassal vagy spiral, gyogyszer stb mellett.

Rengeteg mindentol fugg!


Sok nonek/ es ferfinak de inkabb a noknek van valami fizikalis gatjuk. Akarcsak egy kis hormon problema vagy sulyosabb. Azert a no az akin mulik a legnagyobb reszben egy terhesseg. Hiszen o fogadja be eso tartja fenn stb.. sokkal nagyobb meloja van benne mint a pasinak. Igy tehat neki “toketeketesen” kell mukodnie hozza hogy ne legyen gond. Mig a pasinak x millio spermabol eleg ha par alkalmas,amibol 1 bejuta petesejtbe es itt veget is ert a feladata.


+ psziches tenyezok, a par kapcsolata egymassal, a no hozzaallasa es gondolkodasa az anyasagrol, magarol az anyjarol. Borzaszto bonyolult es erzekeny folyamat ez.

2018. júl. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
33%
Érdekes, hogy az ilyen válasz itt 0 százalékot ér, de csatlakozom,kb. 10 évig védekeztem megszakítással, több partnerrel és nem lettem terhes, amikor gyereket akartunk és élesben csináltuk szinte azonnal megfogant, szóval nem jelent semmit a termékenységedre nézve ha megszakítással nem esel teherbe.
2018. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
56%

Lehetsz terhes.

Az exem is büszke volt rá, hogy megszakítással védekezik x éve, és senkit se ejtett teherbe. (Tablettát szedtem, nem kockáztatok.)

Akkor borult a bili, mikor akartunk gyereket, és kiderült, hogy alig van mozgó spermium a mintában, természetes úton szinte esélytelen, hogy teherbe ejt bárkit.

Ennyit arról, hogy tankönyvi 28 napos ciklus és rendszeres ovuláció mellett miért nem estem teherbe élesben.

Rá is ment a kapcsolat.

2018. júl. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
24%

Bizony, ha a ferfi nagyon jol tudja kontrollalni magat, akkor nagyon csekely az esely, szerintem az ilyen modon teherbe esoknel inkabb az okozza a terhesseget, hogy nem idoben veszi ki, es esetleg egy pici sperma bejut a nobe.

Szoval en ezt csak olyan ferfival mertem csinalni, akivel maximalisan bizunk egymasban, a ferjem es a gyermekem apja lett, es tenyleg nagy onuralma van, es ismeri a testet.

2018. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
24%

Aki megszakítással nem esett több évig teherbe,az miért van lepontozva?

Azt gondoljátok,hogy hazudik vagy miért?

2018. júl. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
35%

#14

😂😂😂😂

7 éve voltunk házasok, van önuralma, gumi viszont nem volt. Aznap múlt el, úgyse termékeny időszak, kicsit beteszi, mi gond lehetne?

4 héttel később ott röhögtünk a pozitív teszt fölött. Pedig elhiheted, hogy időben kivette.

Előtte is volt olyan, hogy kockáztattunk, nem lettem terhes.

Mindezt persze úgy, hogy tervben volt még gyerek, és nem okozott problémát, ha besikerül.

Azóta teljes a létszám, meddővétetel mellett döntöttünk.


Ezt csak azért írtam, mert sajnos rengeteg kis tizenéves tájékozódik az oldalon, és ez alapján az egyetlen biztonságos fogamzásgátlás a megszakítás, itt mindenki csak tabletta mellett esik teherbe, vagy kiszakad a gumi két percenként.


Úgyhogy én bevállalom, hogy nem tervezetten, megszakítás mellett (kicsit bent volt) simán teherbe estem, pedig előtte sok esetben nem volt gond.

2018. júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
51%
Mi is megszakítással vagyunk együtt: 8 napja késik. Pedig időben kiveszi, mindig a kezével/kezemmel van befejezve. :) ...
2018. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) hat remelem minden rendben van velem is meg a parommal is.
2018. júl. 18. 10:13
 19/33 anonim ***** válasza:
50%

Mi 6 evig voltunk igy egyutt, amikor babát akartunk nem jott se nehezen, se könnyen.. inkább lassan. 9hónap kellett h megfoganjon.:)

De nem kellett semmi segítség. Mindenki más!!

2018. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Hatigen nekem azt mondja a nogyogyasz h nincs semmi problema velem.
2018. júl. 18. 11:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!