Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 ev megszakitasos modszerrel...

2 ev megszakitasos modszerrel h h nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
2 eve vagyok a parommal vagyis 1 eve 10 honapja es igy vagyunk egyutt letkor. Volt olyan h mar belem elvezett de akkor sem lettem terhes. Eleg rossz a menstruacio ciklusom. 20 napot is kesett mar. Bar par honapja 27-35 napra megjon. Es most szeretkeztunk a menstruacio 2.napjan es belem elvezett. Terhes lehetek ettol?
2018. júl. 17. 22:34
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
100%

Kérdezőnek: Kb nőgyógyás tudná megmondani. Az esélye kicsi, de nem 0. Ha nem akarsz gyereket, akkor ez nem nyugtat meg, míg meg nem jön. Mert lehet, hogy 0,1%, de az matamatikailag azt jelenti, hogy 1000-ből 1 lesz sikeres. De honnan tudod, hogy nem az ezredik vagy-e?

Akkor alkalmazzátok a megszakítást, ha ugyan nem akartok még gyereket, de ha beesik akkor se probléma. Egyébként ennél más biztosabb módszerre térjetek át.

2018. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom szepen a valaszokat.
2018. júl. 18. 16:12
 33/33 anonim ***** válasza:
Nekem is folyamatosan azt mondja a doktor hogy nincsen semmi bajom. Legutóbb voltam nála múlt hónapban, negnezett rendesen,kerdeztem mi van velem,rakom van vagy mi, erre azt mondta hogy 'hétvégém van most', menjek haza, és ne stresszeljek minden hülyeségen. Adott valami vitamint, azt ennyi.
2018. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!