Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 ev megszakitasos modszerrel...

2 ev megszakitasos modszerrel h h nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
2 eve vagyok a parommal vagyis 1 eve 10 honapja es igy vagyunk egyutt letkor. Volt olyan h mar belem elvezett de akkor sem lettem terhes. Eleg rossz a menstruacio ciklusom. 20 napot is kesett mar. Bar par honapja 27-35 napra megjon. Es most szeretkeztunk a menstruacio 2.napjan es belem elvezett. Terhes lehetek ettol?
2018. júl. 17. 22:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
56%

16, igen, azert irtam, h nalunk nem lett volna baj, ha becsuszik, ezert is mertem.

Tinikoromban ezt nem mertem.

Na de tudom, nem mindenkinek jutott eleg esz 😆

2018. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Ha a menstruacio 2napjan tortent az aktus akkor hany nap mulva kenne teszteljek? Vagy megkenne varnom a kovetkezo menstruaciot amit a kovi honapba lesz? Eleg fura mostanaba nem szokott nagyon meglenni 2 napig szoszerint omlott a 3.nap mar szinte semmi csak epp h . Utana kicsit barnaztam es kesz. Szerintetek ez normalis? Es h menstruacio utan us erzek megjovew erzest? Nem csak most.
2018. júl. 18. 11:27
 23/33 anonim ***** válasza:
28%
En pont ennyi ido utan estem teherbe, ugyanezzel a szituval. Elotte mondogattam, hogy de fura hogy nem estem eddig teherbe, aztan puff..de elveteltem sajnos, pedig megtartottam volna..
2018. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Sajnalom. Menstruacio alatt estel teherbe?
2018. júl. 18. 12:01
 25/33 A kérdező kommentje:
Mennyi eselye van h igy esel teherbe? Menstruacio alatt? Ugy hallottam h nagyon kicsi
2018. júl. 18. 12:04
 26/33 anonim ***** válasza:
52%
En ovulacio elott par nappal estem teherbe.
2018. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
62%
Azért nem esel teherbe mert védekezel. A megszakítás is védekezés. Kevésbé hatékony de nekünk is bevált. Nem tízenéveseknek való, ez tény.
2018. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Ertem. Es menstruacio alatt ha belem ment mennyi az eselye a terhesegnek?
2018. júl. 18. 15:04
 29/33 anonim válasza:
A megszakítást nagyon nem könnyű jól csinálni. Mert még egy kicsit had legyen jó. Fiú vagyok egyébként. Mi is úgy alkalmaztuk, hogy nem akarunk gyereket, de ha jön az se baj. Viszont már az első éleslövészet sikerült. :) De az, hogy megszakítással nem vagy terhes, nem azt jelenti alapból, hogy mindent jól csináltok és mindketten egészségesek vagytok. Egyébként ha nem akartok gyereket, akkor semmi esetre se élvezzen beléd. Mindegy, hogy mikor van a menstruációd. Igaz, hogy kicsi az esély, de ettől lehetsz terhes. Igazából a férfinek nem is kell orgazmusának lenni, hogy teherbe ejtsen egy nőt. Az előváladékkal is juttathat be ondósejtet. Persze erre megint kicsi az esély, de nem nulla.
2018. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

9# ne érts félre nem kötekedni szeretnék, nekem is sokszor van koztes verzesem ,ovu idejen, nalam pl ovus vérzés. Rossz progit meg inkább barnázás jelez!! Pl ha a menzesz barnazassal indul, vagy ciklus alatt barnás folyás van.

Verzes az ovu vagy mas szervi problema miatt van. Esetleg durva hormonzavar.

2018. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!