Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar 5 napja kesik. Mostmar...

Mar 5 napja kesik. Mostmar biztosan terhessegre gondlok szerintetek?

Figyelt kérdés

sziasztok,par napja tettem ki kerdest ..ekkor nemvart (ami nem is jott meg) utan 1 nappal csinaltam tesztet,nem volt 10-es erossegu pedig en azt hittem azt vettem,nos nega volt. es mint utolag nem irtam abban a kerdesben csak kommentben hogy csuszott a pe-m.

nem is ez a lenyeg hanem megkerdeztem a dokitol hogy akkor ez nem is fog valtozni? erre o mondta hogy dehogy nem,de varjak meg par napot max 1 hetet. mert tul hamar teszteltem.

nos kimaradt mensi utan tehat keddtol olyan furcsa erzeseim vannak,neha faj a mellem neha nem,feszul szurkal a hasam,leginkabb bal oldalt.tegnap ereztem borzaszto szurkakat es en ilyet soha nem ereztem megis ilyedtem,azt mondta a ferjem hogy ne vegyek be gyogyszert a szurkakra nehogy bajt okossak ha terhesseg all fent.es faradekony vagyok olyan szinten hogy minden nap felkelek takaritok stb utana vissza alszom par orara. mivel most szabin vagyok jol is jott mert tudok pihenni.Ma lenne a menstruaciom utolso napja,de csak meh feszulest es bal oldali szurkat erzem,nem ugy mint az ejjel de eskuszom tegnap ejjel ereztem az egesz mehemet..eddig bene volt a pakliban hogy esetleg megjohet vagy ilyenek,de egyre biztosabb vagyok abban hogy most ez sikerult..persze hetfon veszek tesztet ujra vagy lehetseges inkabb elmegyek a dokimhoz de hogy velem valami nem stimmel ha nem volnek terhes tuti lenne mas bajom..kerlek mondjatok valamit volt mar nalatok is igy 1nap kesessel nem mutatta a teszt csak kesobb?koszonom hogy elolvastatok es meghalgattatok a nyavajaim..


2018. júl. 20. 06:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
86%

Ha valós tüneteid vannak, és nem csak beképzeled, akkor már ki kell mutatnia a tesztnek. Ugyanis a tüneteket maga az emelkedő hormonok, többek közt a béta-hcg okozza, amit a teszttel ellenőtizhetsz.


Természetesen. De már előzőleg is leírtuk, hogy késett peteérésnél bizony a pozitív teszt is csúszik.


De azért lenne egy jó tanácsom: ne éld bele magad, míg nincs a kezedben a pozitív teszt.

2018. júl. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 babyboom567 ***** válasza:
81%
Miért csak hétfőn veszel tesztet?még csak csütörtök van
2018. júl. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
93%

En mar ma vennek egy ujabb 10-es tesztet. Igy nem ringatod magad foloslegesen egyre melyebben. Mert ha meg negativ lenne, kicsit visszarantana a Foldre, es lehet hogy aztan pozitiv lesz, de ha meg megsem nayobbat koppansz. Aztan meg az is lehet mar most pozitiv lenne es akkor biztosan tudnad.

Azert eltelt par nap az elso teszt ota!

2018. júl. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:

Igen,de a doki mondta hogy varjak mensi utan 7.napon teszteljek.noa meg van 2napim addig. Ma pentek van nem csutortok :)

fiatal vagyok egeszsegesen elek es mozgok nem hiszem hogy betegseg alna hatterben,plusz egyutt is voltunk szoval azert gondolok terhessegre.de majd mindent leirok ha valami van :) drukkoljatok,persse nem elem magam bele annyira nehogy mas alakuljon :) koszi a valaszokat lanyok

2018. júl. 20. 07:19
 5/74 anonim ***** válasza:
93%
Minden orvos ezt javasolná. Nekem 2 hetet késett és azt hittem terhes vagyok már tervezgettünk aztán hopp megjött és nagyon csalódott voltam. Én is egészséges vagyok. Mikor késik én már tesztelek is hogy mi van. És az orvos is csak annyit mondott, hogy ez egy ilyen hónap volt. Szerintem vegyél ma egy tesztet és 5 nap késésnél már bármikor meg lehet csinálni.
2018. júl. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
66%
Ennek a kérdésnek mi értelme van? Megmondta a doki mikor tesztelj. Mi honnan tudnánk, hogy terhes vagy-e?
2018. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg ne gondolj biztosan terhességre, mert ahogy már írták, a terhességi tüneteket a hcg emelkedése okozza. Ha viszont emelkedik, akkor kimutatja a teszt.


"fiatal vagyok egeszsegesen elek es mozgok nem hiszem hogy betegseg alna hatterben,plusz egyutt is voltunk szoval azert gondolok terhessegre"


Ó, ha tudnád hány egészséges nő van együtt a férjével, mégsem lesznek egyből terhesek. Szerintem nem látsz tisztán a rózsaszín ködtől, ez valószínű nem terhesség.

2018. júl. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:
Kedves utolso,undorito az utolso kis megjegyzett mondatod.de nyugalom ma csinalom a tesztet. Kedves utolso elotti(?) valaszolo.biztosan megcianalhatom nemcsak reggel?
2018. júl. 20. 09:27
 9/74 anonim ***** válasza:
68%
Figyu, nem kell mániákus minden órában tesztelnek, de addig amíg nem jön meg, nyugodtan tesztelhetsz egyet reggelente. Nem kell tőlünk engedélyt kérni... Magadból pedig ne vetkőzz ki, akárhogy provokálni!
2018. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
82%
Nekem mindkétszer meghülyült a menzeszem - volt, hogy két hetet is késett, teszt negatív és nem voltam terhes - amikor belevágtunk a babaprojektbe. Aztán összejött a két gyerek, de persze akkor, amikor nem számítottam rá - szóval én ügyesen bele tudok kavarni a biológiámba, ha nagyon figyelem magam :) Ettől te még most lehetsz terhes, de tapasztalatom szerint a tünetekre sajnos tényleg nem éri meg alapozni.
2018. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!