Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar 5 napja kesik. Mostmar...

Mar 5 napja kesik. Mostmar biztosan terhessegre gondlok szerintetek?

Figyelt kérdés

sziasztok,par napja tettem ki kerdest ..ekkor nemvart (ami nem is jott meg) utan 1 nappal csinaltam tesztet,nem volt 10-es erossegu pedig en azt hittem azt vettem,nos nega volt. es mint utolag nem irtam abban a kerdesben csak kommentben hogy csuszott a pe-m.

nem is ez a lenyeg hanem megkerdeztem a dokitol hogy akkor ez nem is fog valtozni? erre o mondta hogy dehogy nem,de varjak meg par napot max 1 hetet. mert tul hamar teszteltem.

nos kimaradt mensi utan tehat keddtol olyan furcsa erzeseim vannak,neha faj a mellem neha nem,feszul szurkal a hasam,leginkabb bal oldalt.tegnap ereztem borzaszto szurkakat es en ilyet soha nem ereztem megis ilyedtem,azt mondta a ferjem hogy ne vegyek be gyogyszert a szurkakra nehogy bajt okossak ha terhesseg all fent.es faradekony vagyok olyan szinten hogy minden nap felkelek takaritok stb utana vissza alszom par orara. mivel most szabin vagyok jol is jott mert tudok pihenni.Ma lenne a menstruaciom utolso napja,de csak meh feszulest es bal oldali szurkat erzem,nem ugy mint az ejjel de eskuszom tegnap ejjel ereztem az egesz mehemet..eddig bene volt a pakliban hogy esetleg megjohet vagy ilyenek,de egyre biztosabb vagyok abban hogy most ez sikerult..persze hetfon veszek tesztet ujra vagy lehetseges inkabb elmegyek a dokimhoz de hogy velem valami nem stimmel ha nem volnek terhes tuti lenne mas bajom..kerlek mondjatok valamit volt mar nalatok is igy 1nap kesessel nem mutatta a teszt csak kesobb?koszonom hogy elolvastatok es meghalgattatok a nyavajaim..


2018. júl. 20. 06:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 A kérdező kommentje:

Elnezest ha provokativnak hangzott a kijelentesem.nem ugy szantam. :)

viszont utolso: irtam is a masik kerdesben hogy a faradekonysagrol vettem eszr hogy valami nem stimmel,es akkor irta a naptaram hogy kesik en meg jeee pont most van szabim tudok pihenni.

Utolso elottnek meg elfeletettem irni hogy nem vagyok az a nagyin tesztelos,lottem 1et mensi kimaradasa utan meg ha oke akkor ma ha azis nega akkor varom hogy megjojjon vagy dokihoz megyel de ha pozi amiben remenykedem akkor orulni fogunk a parommal :)

2018. júl. 20. 09:55
 12/74 anonim ***** válasza:
54%

Most hogy rá vagy pörögve a témára, izgatott vagy és ideges, simán lehet hogy felborult a ciklusod, ezért késik. A tüneteket ilyenkor sok nő bemagyarázza magának, vagy felnagyítja magának, bízva benne hogy terhesség. Lehet hogy egészségesnek tűnsz, attól még lehet enyhe eltérésed, azért is késhet. Negatív teszt láttán én mindig elfogadtam hogy nem vagyok terhes. Szerintem te is tedd ezt, mert nagyot fogsz koppanni ha az orvos közli ez nem terhesség, holott te ezt már nem is értem miért, de biztosra vetted.


(én is fáradékonyabb, aluszékonyabb vagyok ettől a változó időtől).

2018. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
58%
Én úgy tudom, ha már késik a mensi akkor a nap bármely szakában megcsinálhatod, elvileg már kimutatná! Még lehet negatív de addig van remény amíg meg nem jön :) viszont ha már sokat késik és még mindíg nega érdemes visszamenni a dokihoz! Megy a drukk! :)
2018. júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 A kérdező kommentje:

utolso elotti: nem fogok magyarazkodni izgatott vagyok tegnaptol :) nemhiszem hogy ennyit kestetne...majd meglatom.

par ora es csinalom a tesztet.majd ki irom ide is hatha valakinek majd kesobb segiteni fog ez

2018. júl. 20. 10:31
 15/74 anonim ***** válasza:
82%
Kétesélyes a dolog, 50-50 %. De én úgy vagyok vele, hogy inkább tudjam, mint hogy agyaljak a dolgokon. :) Úgyhogy tesztelj.
2018. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
49%
5 nap keses az semmi. Mindenkivel elofordulhat. Hetfonel elobb nem tesztelnek.
2018. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 A kérdező kommentje:
utolso kommentelo:ez nem igaz egyatalan.
2018. júl. 20. 11:38
 18/74 anonim ***** válasza:
Szerintem tobb a tapasztalatom 3 gyerek utan.
2018. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
78%

Mi nem igaz kérdező? Semmi negatívat nem tudsz elfogadni, mivel te már biztosra veszed hogy terhes vagy.


Hidd el, nem csak akkor késik a menzesz ha valaki terhes. Egyrészt nem vagyunk robotok, másrészt a nagy izgalom miatt is késhet, harmadrészt attól hogy egészségesnek tűnsz, még okozhat egy kis eltérést, ami elég arra hogy késsen.


A tüneteket ilyenkor egy nő tényleg képes felnagyítani és bebeszélni. Tudom, tudom, te biztosra veszed hogy terhes vagy mert ez mind nem igaz :)))))))

2018. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
78%
Hajrá, csinálj tesztet. Ne idegesítsd magad azok miatt, akik itt kárognak.
2018. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!