Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar 5 napja kesik. Mostmar...

Mar 5 napja kesik. Mostmar biztosan terhessegre gondlok szerintetek?

Figyelt kérdés

sziasztok,par napja tettem ki kerdest ..ekkor nemvart (ami nem is jott meg) utan 1 nappal csinaltam tesztet,nem volt 10-es erossegu pedig en azt hittem azt vettem,nos nega volt. es mint utolag nem irtam abban a kerdesben csak kommentben hogy csuszott a pe-m.

nem is ez a lenyeg hanem megkerdeztem a dokitol hogy akkor ez nem is fog valtozni? erre o mondta hogy dehogy nem,de varjak meg par napot max 1 hetet. mert tul hamar teszteltem.

nos kimaradt mensi utan tehat keddtol olyan furcsa erzeseim vannak,neha faj a mellem neha nem,feszul szurkal a hasam,leginkabb bal oldalt.tegnap ereztem borzaszto szurkakat es en ilyet soha nem ereztem megis ilyedtem,azt mondta a ferjem hogy ne vegyek be gyogyszert a szurkakra nehogy bajt okossak ha terhesseg all fent.es faradekony vagyok olyan szinten hogy minden nap felkelek takaritok stb utana vissza alszom par orara. mivel most szabin vagyok jol is jott mert tudok pihenni.Ma lenne a menstruaciom utolso napja,de csak meh feszulest es bal oldali szurkat erzem,nem ugy mint az ejjel de eskuszom tegnap ejjel ereztem az egesz mehemet..eddig bene volt a pakliban hogy esetleg megjohet vagy ilyenek,de egyre biztosabb vagyok abban hogy most ez sikerult..persze hetfon veszek tesztet ujra vagy lehetseges inkabb elmegyek a dokimhoz de hogy velem valami nem stimmel ha nem volnek terhes tuti lenne mas bajom..kerlek mondjatok valamit volt mar nalatok is igy 1nap kesessel nem mutatta a teszt csak kesobb?koszonom hogy elolvastatok es meghalgattatok a nyavajaim..


2018. júl. 20. 06:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 A kérdező kommentje:
utolso: undorito fereg vagy. van penzem es lesz is. tudod nem mindenki nagykepuskodik a penzevel de biztosithatlak rola hogy 10evnyi kintlakas utan jo sok penzem van akar 10gyereket is nevelni.
2018. júl. 22. 14:00
 52/74 A kérdező kommentje:
90eurom van,nem irtam forintot.van ra penzem de ha elolvasod a kommentet rajosz arra is hogy ZARVA MINDEN. es sokba kerul hogy az orvos ma vasarnap megnezzen annyi penzem meg nincs kp-ban.
2018. júl. 22. 15:13
 53/74 A kérdező kommentje:

te nem tudsz olvasni?

Ennyi KESZPENZEM VAN,a bankba van a tobbi!!!!

2018. júl. 22. 15:29
 54/74 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne gondolj bele sokat, ha darabos, akkor megjött és csak késett ennyi
2018. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
17%

Most akkor szépen vársz holnapig és kész. Eddig se nagyon csináltál mást!

Amúgy meg minek válaszolgatsz ilyen stílusban, komolyan nagyon bicskanyitogató! Tanácsot vársz, kaptál is jó sokat a másik kérdésednél is, aztán meg mindenkit elküldesz az anyjába, aki egy kicsit is meg meri említeni, hogy ha gyereket tervezel, akkor illene pár alapvető dologgal tisztában lenni, felkészülni pl.egy nyamvadt teszttel. Vegyél vissza!

2018. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:

Kérdező!

90€-d van kp-ban és Cipruson nincs atm ahonnan felvehetnél pénzt?


Azt se tudod terhes vagy-e, és azt írod "remélem jól van a pici". Milyen pici?


Egyébként ne hibáztad a dokit ha elvetélsz mert a világon semmit se tehet ellene. Itthon nagy divat a progeszteron de csak az esetek kb 15%-ban van rá valóban szükség. A többi esetben feleslegesen szedetik.

2018. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 A kérdező kommentje:

voltam dokinal minden rendben,5hetes vagyok!!!!!

hematoma vagy micsoda volt a verzes oka azt mondta semmiseg,viszont adott gyogyszert holnap vissza kell menjek ujra

2018. júl. 22. 17:17
 58/74 A kérdező kommentje:
ereztem hogy terhes vagyok,tudtam..istenem de boldog vagyok
2018. júl. 22. 17:17
 59/74 anonim ***** válasza:
No akkor gratulálok. Jól vagytok?
2018. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
100%
12:57-kor még vasárnap volt, minden zárva, orvoshoz nem volt időpontod, se készpénzed, se semmi, 17:00 után meg megállapítják hogy terhes vagy. Hihető is.
2018. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!