Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar 5 napja kesik. Mostmar...

Mar 5 napja kesik. Mostmar biztosan terhessegre gondlok szerintetek?

Figyelt kérdés

sziasztok,par napja tettem ki kerdest ..ekkor nemvart (ami nem is jott meg) utan 1 nappal csinaltam tesztet,nem volt 10-es erossegu pedig en azt hittem azt vettem,nos nega volt. es mint utolag nem irtam abban a kerdesben csak kommentben hogy csuszott a pe-m.

nem is ez a lenyeg hanem megkerdeztem a dokitol hogy akkor ez nem is fog valtozni? erre o mondta hogy dehogy nem,de varjak meg par napot max 1 hetet. mert tul hamar teszteltem.

nos kimaradt mensi utan tehat keddtol olyan furcsa erzeseim vannak,neha faj a mellem neha nem,feszul szurkal a hasam,leginkabb bal oldalt.tegnap ereztem borzaszto szurkakat es en ilyet soha nem ereztem megis ilyedtem,azt mondta a ferjem hogy ne vegyek be gyogyszert a szurkakra nehogy bajt okossak ha terhesseg all fent.es faradekony vagyok olyan szinten hogy minden nap felkelek takaritok stb utana vissza alszom par orara. mivel most szabin vagyok jol is jott mert tudok pihenni.Ma lenne a menstruaciom utolso napja,de csak meh feszulest es bal oldali szurkat erzem,nem ugy mint az ejjel de eskuszom tegnap ejjel ereztem az egesz mehemet..eddig bene volt a pakliban hogy esetleg megjohet vagy ilyenek,de egyre biztosabb vagyok abban hogy most ez sikerult..persze hetfon veszek tesztet ujra vagy lehetseges inkabb elmegyek a dokimhoz de hogy velem valami nem stimmel ha nem volnek terhes tuti lenne mas bajom..kerlek mondjatok valamit volt mar nalatok is igy 1nap kesessel nem mutatta a teszt csak kesobb?koszonom hogy elolvastatok es meghalgattatok a nyavajaim..


2018. júl. 20. 06:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 A kérdező kommentje:
Ma vagy holnap szerettem volna dokihoz menni vagy tesztelni,sokan tanacsoltak hogy nem erdemes elotte mert lehet nem mutatja ki,dokihoz holnap reggelre kaptam idopontot lanyok ne vegyetek le a fejem,tisztaba vagyok a dolgokkal
2018. júl. 22. 10:11
 42/74 anonim ***** válasza:
Ma tesztelj! Most rögtön menj el egy boltba és csináld meg, ha pozitív és barnázol orvos! Ha tényleg szeretnél gyermeket akkor gyorsan tesztelj.
2018. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 A kérdező kommentje:
Jezusom de vasarnap van!!!! nincs itt cipruson nyitva egy bolt sem csak 24oras chipsel meg piaval teli bolt se gyogyszertar se semmi,dokit ujra felhivtam azt mondta ne nagyon maszkaljak hat mondtam neki hogy fekszek az agyamban de nem lehetne mennem most megfizetem nem erdkel azt modnta holnap jon vissza Larnacabol mondom oke hogy elvesztem a babam akkor,felhivtam mas orvost is egyik sem rendel vasarnap ,most kaptam egy uj teloszamot o meg csak 1vizsgalatert 150eurot ker el mert vasarnap van es majd 2ora..mondom ennek is hogy koszonom a segitseget akkor,hat van 90eurom nem tudok fizetni tobbet ha 90nem eleg nemtudom mit tegyek parom is agyba itelt fogalmam sincs mit tegyek,korhazban meg ilyenkor nincs rendeles es mikor legutobb voltam 3orat vartam arra hogy bejussak felesleges odamennem csak idegbeteg volnek probalok pihenni holnap reggelig utana megyek remelem meg megmentheto nm tudok mast tenni :(
2018. júl. 22. 12:27
 44/74 anonim ***** válasza:
Ennyire rákészültél, hogy holnap reggel első pisiből tesztelsz, de nem vettél még tesztet? Ez így elég hihetetlen.
2018. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 A kérdező kommentje:
Nem,felre ertesz,holnapra idopontot kaptam dokihoz,ugy volt hogy vagy tesztelek vagy doki.de kaptam idopontot igy nem vettem tesztet. nem tudom mit tegyek ne orditsatok le azert nem teszteltem meg mert mindenki uzenetbe irta hogy maradjon ki 1hetig es csak utana ..most mondjam azt hogy ratok halgattam?nem,ez az en hibam
2018. júl. 22. 12:40
 46/74 A kérdező kommentje:
darabos is mar..most imadkozom hogy ha veteles akkor max tul vastak volt a mehfal es abbol valik le egy picit..remelem megmarad a pici
2018. júl. 22. 12:41
 47/74 anonim ***** válasza:
Ne másokat okolj. Aki szeretne babát biztos van neki otthon teszt. Én nem szeretnék, de van otthon kettő. Te vagy kamu vagy, vagy nincs pénzed tesztre, vagy teszel a kicsire és nem is érdekel. Anya akarsz lenni, de 7 nap után kíváncsiság nincs benned, hogy tesztelsz.
2018. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 A kérdező kommentje:
kamu vagy te . vasarnap van bmeg. 90eurom van megis hogy a francba vennek tesztet te elmezavaros mikor minden bevan zarva es holnapra kaptam idopontot? komolyan kotroggy innet mert eskuszom odalepnek es levernelek idegesito idiota mar energiam sincs mit irni
2018. júl. 22. 12:57
 49/74 anonim ***** válasza:
Ha a péd csúszott, csúszik a menzesz is. De ha gondolod, holnap még tesztelhetsz azért, hogy kb. 80% eséllyel megtudd, érdemes-e bármit elsiratnod. (Belepisilsz egy pohárba, azt elrakod, aztán elmész a boltba.) Ez a legolcsóbb és legbiztosabb, ha meg akarod tudni az igazat.
2018. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
Gyereket nevelni lesz penzed?
2018. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!