Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar 5 napja kesik. Mostmar...

Mar 5 napja kesik. Mostmar biztosan terhessegre gondlok szerintetek?

Figyelt kérdés

sziasztok,par napja tettem ki kerdest ..ekkor nemvart (ami nem is jott meg) utan 1 nappal csinaltam tesztet,nem volt 10-es erossegu pedig en azt hittem azt vettem,nos nega volt. es mint utolag nem irtam abban a kerdesben csak kommentben hogy csuszott a pe-m.

nem is ez a lenyeg hanem megkerdeztem a dokitol hogy akkor ez nem is fog valtozni? erre o mondta hogy dehogy nem,de varjak meg par napot max 1 hetet. mert tul hamar teszteltem.

nos kimaradt mensi utan tehat keddtol olyan furcsa erzeseim vannak,neha faj a mellem neha nem,feszul szurkal a hasam,leginkabb bal oldalt.tegnap ereztem borzaszto szurkakat es en ilyet soha nem ereztem megis ilyedtem,azt mondta a ferjem hogy ne vegyek be gyogyszert a szurkakra nehogy bajt okossak ha terhesseg all fent.es faradekony vagyok olyan szinten hogy minden nap felkelek takaritok stb utana vissza alszom par orara. mivel most szabin vagyok jol is jott mert tudok pihenni.Ma lenne a menstruaciom utolso napja,de csak meh feszulest es bal oldali szurkat erzem,nem ugy mint az ejjel de eskuszom tegnap ejjel ereztem az egesz mehemet..eddig bene volt a pakliban hogy esetleg megjohet vagy ilyenek,de egyre biztosabb vagyok abban hogy most ez sikerult..persze hetfon veszek tesztet ujra vagy lehetseges inkabb elmegyek a dokimhoz de hogy velem valami nem stimmel ha nem volnek terhes tuti lenne mas bajom..kerlek mondjatok valamit volt mar nalatok is igy 1nap kesessel nem mutatta a teszt csak kesobb?koszonom hogy elolvastatok es meghalgattatok a nyavajaim..


2018. júl. 20. 06:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 A kérdező kommentje:
Kedves utolso,kivanok oszinten hogy sikerult nektek :) es remelem nekumk is :) drukkolok nektek :)
2018. júl. 20. 17:02
 32/74 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező!Szorítok mi is most vagyunk kistesó projekten.
2018. júl. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 A kérdező kommentje:

sziasztok,

tuneteket irok ha kesobb valakinek szuksege lenne ezekre es egy cipoben jar mint en,

egyenlore nem jott meg.tehat 6napja,faradekonysag van meg mindig,kis fejfajas,es has szurka.egyenlore..hetfon tesztelek reggel

2018. júl. 21. 12:27
 34/74 anonim ***** válasza:
Vegyük úgy, hogy én kérdeztem, mert van akit érdekel, akit pedig nem ne válaszoljon, szép napot :)
2018. júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 A kérdező kommentje:
utolso elotti: hogy te egy mekkora bunko noszemely vagy. Igen is vannak emberek akit lehet ez erdekelhet a kesobbiekben,mert ugyan ez lesz veluk. es ha kiderulne hogy azt irtam volna ide hogy rakos vagyok? akkor megint csak azt irod hogy ki kerdezte? Szerintem tunj el a kerdesemtol mert ameddig csak tudlak folyamatosan jelenteni fogom a valaszaidat.Undorito egy ember vagy,
2018. júl. 21. 14:39
 36/74 A kérdező kommentje:

joreggelt midenkinek aki olvassa meg..

hat 7napos kesessel most picit barnazok de eppenhogy..lehetseges hogy csak kesett,de 1hetet? nem lehet azert mert az ovu es kesobb volt? mar rejtely marad...ha terhes lehettem el is mehetett ha nem akkor ez egy ilyen honap,viszont holnap csak elmegyek en dokihoz mert most cisztara gyanakszom..:/

2018. júl. 22. 06:08
 37/74 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz? A doki még nem lát semmit sem.
2018. júl. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
A barnazas progi hiany is lehet. Szoval jo lenne tudni terhesseg vagy sem mert ha igen menni kell a dokihoz hogy esetleges vetelest talan elkerulj
2018. júl. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
Tesztelj mindenképp
2018. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
49%
Gyermeket szeretnél, de nem tesztelsz. Ez nem normális. És ha terhes vagy és vetélés lesz a vége? Majd sajnálkozol pedig a te hibád lesz. Nyomás az üzletbe és még ma tesztelj!
2018. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!