Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyjából három hete, július hetedikén együtt voltunk a barátommal. Védekeztünk, de utána vettük észre, hogy kiszakadt az óvszer. Reggel vettem 72 órás tablettát (kb. 8 óra telt el).

A menzeszemnek 16.-án kellett volna megjönnie, de vártam pár napot, mert egyébként is szokott csúszni. Viszont ma délután már nem bírtam tovább, vettem egy terhességi tesztet, és egyértelműen pozitív lett.

Lehetséges, hogy ennyi óvintézkedés mellett teherbe estem? Tévedhet a teszt?

Csütörtökre van időpontom a nőgyógyászhoz, addig/utána mi a teendő?


2018. júl. 23. 22:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Most ezen mi sántít? Este szexeltek, reggel bement a nőgyógyászatra (nálunk sem kell időpont!), kivárta a sorát, kapott egy receptet, elment a patikába és bevette. Mit kell ezt túlbonyolítani? Nem kokaint szerzett, hanem egy tök legális, vényre kapható tablettát, amit bármelyik nőgyógyászaton felírnak....

Nálunk ügyeletben is felírják, sokan úgy jönnek oda, hogy még annyi idő se telt a szex óta, hogy a cucc kifolyjon kb...Hajnali 1-kor felrángatja az ügyeletest, hogy "20 perce volt a "baleset""....

2018. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam, hogy ez ennyire lényeges a kérdés szempontjából, de a kötekedők kedvéért: ügyeleten írták fel.

A normális válaszokat nagyon köszönöm!

2018. júl. 23. 23:33
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindezt értem, de ha két nap múlva mész nőgyógyászhoz, akkor miért kérdezed, hogy mi addig a teendő? Semmi! Már csak kettőt kell aludni.
2018. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21%
Nalunk a patikaba kiadjak az esemeny utanit veny nelkul is, tapasztalatbol mondom. Sot azt is hozzatettek, hogy nem vagyok egyedul, sokszor vannak balesetek. Ezt most csak azert irtam le, mert sokan ugy irtak errol a tablettarol, mintha egy illegalis, alvilagi kapcsolatok nelkul elerhetetlen cucc lenne:) szoval valahol meg receptet se kernek (ami persze nagyon nem helyes...)
2018. júl. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem szeretnénk megtartani, ha biztos. Ha rajtam múlna, kihordanám és örökbe adnám, de a szüleim nem így gondolják, és ők (Anya) lennének a gyámjai, amíg nem töltöm be a 18.-at.

Olvastam cikkeket, hogy hogyan lehet vetélést elősegíteni, hogy megkíméljem magam a kórházi procedúrától, ha már mindenképpen túl kell esnem rajta. Valószínűleg ezeknek a fele hülyeség, de amennyire elkeseredett vagyok, komolyan elgondolkoztam rajtuk. Ilyenekre gondoltam, hogy hogyan kezeljem ezt az egészet, esetleg hogyan lehetne "megúszni", ha már ennyire szerencsétlenül jött ki, mert én úgy érzem, mindent megtettem.

2018. júl. 24. 01:06
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! Helyedben azért csinálnék még egy tesztet! Hány éves vsgy amugy?
2018. júl. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
15., kérdező! Meg ne próbáld az ilyen módszereket, amit dédanyáink is alkalmaztak (kötőtű, hasonlók), mert az életeddel játszanál. Ne legyél már buta.
2018. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

17 vagyok.

Nyilván nem akarok tűket szurkálni magamba.

2018. júl. 26. 02:05
 19/19 anonim válasza:
Kérdező, mi lett a vége?
2018. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!