Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25-ös tüszöt állapitottak meg...

25-ös tüszöt állapitottak meg pénteken az nagyon jóa állitólag na most az ovu tesztem már4-5 napja negativ. Nem érzek fájdalmat. Akkor most hogy van ez?

Figyelt kérdés
ha pénteken ekkora volt akkor elég ha pénteken és szombaton voltunk együtt,mert már nem birjuk szusszal???
2008. nov. 2. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Pé.kor elég minden másnap együtt lenni!!!
2008. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az ok csak nem értem vajon megtörténhetett a kilökődés és a tüszőrepedés mert a teszt nem mutat semmit.Pedig ha pénteken ekkora volt elkellet hogy kezdődjenek a folyamatok.Nem?
2008. nov. 2. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy nem tüsző volt, hanem egy petefészekciszta. Én azért visszaellenőriztetném, hogy megvan-e még.


Az is lehet, hogy tényleg tüsző, csak nem termelődött elég LH a szervezetedben ahhoz, hogy megrepedjen. Ezért negatív az ovu teszted.


A hődet méred? Abból kiderül, hogy volt--e pé-d. Ha van hőemelkedés az alaphőhöz képest, akkor nálad lehet, hogy

nem vált be az ovu teszt.

2008. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom nem mondta hogy menjek vissza megnézetni.Csak ha nem jön meg a menzim.
2008. nov. 2. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!