Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik előre felkészültek a...

Akik előre felkészültek a terhességre min változtattak az életükön? Párommal megbeszéltük hogy januártól nem védekezünk, addig le teszem a cigit meg ilyesmi.

Figyelt kérdés
Szeretnék addig is valami terhes vitamint szedni, az is érdekelne abból melyik a jobb, van valaki esetleg aki még a terhesség előtt elment orvoshoz kivizsgálásra? Nődokihoz vagy a házi orvoshoz? Eddig csak megszakítással védekeztünk, remélem hamar összejön:)

2018. júl. 31. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Eddig sem védekeztetek...
2018. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez részben igaz de viszont az is hogy semmi sem 100 %
2018. júl. 31. 15:56
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mi augusztus óta "terveztük"..


áprilisban folsavat ( 3mg ) kezdtem el szedni, anyukák tanácsára. Gyógyszertárban párszáz forint..

Közben kértem egy vérvételt,amit a háziorvos átnézett,majd május közepén teherbe estem. :)


Folsav, D vitamin, magnézium,vagy magne b6-ot nyugodtan elkezdhetsz szedni, ezek nem ártanak semmit.

2018. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
"Akik előre felkészültek a terhességre min változtattak az életükön?" Jó esetben beletörődtek abba, hogy kb. vége az életüknek, innentől csak szenvedés, alváshiány és robotolás lesz. Ha mégsem, akkor majd szülés után jön a meglepcsi...
2018. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

“Ez részben igaz de viszont az is hogy semmi sem 100 %“


Micsoda okfejtes😆

2018. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

kedves 4-es, momentán a második trimeszterbe lépek be, és jelentem alig várom hogy kakis pelusok,48 órás műszakok, sírás, és kialvatlanság várjon ránk,mert ennél nagyobb csoda nem igazán van az életben.

Gondolom te nem így látod, de a negativitásod miért kell leendő anyuka felé leírni? Nehéz az életed? Másnak is. Téged is felneveltek gyanítom.

2018. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Részedről lehet vége az életnek, nekem onnantól lenne igazán teljes az élet!
2018. júl. 31. 16:06
 8/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához! Igen a folsavat azt mindenképp én is mihamarabb szeretném szedni az az egyik legfontosabb.
2018. júl. 31. 16:07
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek a 6. Válaszával, én is nagyon várom az összes pillanatát a gyereknevelésnek
2018. júl. 31. 16:10
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

#4, sajnállak, de tényleg. Nekünk sokkal jobb lett az életünk, a házasságunk, mindenünk, mióta gyerekeink vannak. A környezetemben is sokaknál ezt látom, sokkal több a boldog szülő, mint a magadfajta. Próbáld észrevenni a csodát a gyermeke(i)dben, mert bennük van!


Kérdező, a megszakítás nem védekezés. Egyébként folsav, magne b6, e-vitamin mehet nyugodtan, meg a szokásos multivitaminod vagy c-vitamin is. Sok zöldség, gyümölcs, jóleső, de nem megerőltető mozgás. Cigi, alkohol nagyon nem kéne.

2018. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!