Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lehetek terhes ezek...

Vajon lehetek terhes ezek alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A menstruációm augusztus 18-án jött meg (általában 5 napos szokott lenni, rendszeresnek mondható), és augusztus 21-én (úgy hogy még tartott) kavartam egy sráccal.

Nem történt semmi "olyasmi" (tehát nem élvezett el bennem), párszor épp hogy betette de védekezés híján nem mentünk bele jobban a dolgokba.

Másnap ugyanúgy folytatódott a menstruációm csak jóval kisebb intenzitással, illetve mára már csak barnás folyásom van, az is minimális.

Szerintetek így teherbe lehet esni? Engem nem igazán hagy nyugodni a dolog, mikor érdemes tesztet csinálni?



2018. aug. 24. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeptember 15 körül
2018. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ez a párszor betette gumi nélkül veszélyes dolog. Nincs nagy esélye a terhességnek mivel menstruáltál, de nem te lennél az első nő, akinek éppen menzeszkor van véletlen peteérése is. Tesztet aktus után 14 nappal csinálhatsz.
2018. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsi rá az esély de nem lehetetlen.

Máskor meg gondolkozz előre, mert a "kavartam egy sráccal, aki épp, hogy betette" dologból terhesség és betegség is könnyen lehet.

2018. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!