Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk védekezés nélkül a párommal nem foglakoztunk semmivel..... mint kiderült akkor lehetett peteérésem.. Utólag megnéztem kalkulátor alapján illetve aznap vettem egy ovus tesztet amin két csík jelent meg igaz egy minimálisan halványabb volt....

Mit csináljak, mire számítsak?



2018. aug. 24. 20:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Erre kb 20-25% az eselye,meg akkor is ha pont ovukor voltatok egyutt. De igen lehetsz terhes. Babat szeretnetek?
2018. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mikor lenne úgymond szinte biztos esélye? Jelenleg nem terveztünk babát
2018. aug. 24. 20:26
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok! Nincs biztos! Egy ciklus alatt akarmikor teherbe lehet esni csak ovukor nagyobb a valoszinusege de valakinel elofordul plusz peteeres is. A himivarsejtek a mehben tobb napig eletkepesek.Ki tudjak varni a petesejtet. Ovu elott 3 nappal es ovu utan 3 nappal a legeselyesebben. az ovu teszt akkor pozitiv ha mind a ket csik egyforman eros.
2018. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Az első negatív eredménynél van az ovuláció,de az is lehet,hogy még nem is voltál túl rajta.Ezt egyszeri teszteléssel nem lehet megállapítani.

Ha tényleg pont ovulációkor voltatok együtt,akkor számíthatsz terhességre,értelemszerűen.A legideálisabb időpont.

2018. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! Igen azt olvastam amikor megvettem a tesztet hogy csak akkor pozi, viszont a + után x idővel lesz az ovum az is igaz?
2018. aug. 24. 20:33
 6/26 A kérdező kommentje:
Akkor negativnak már az is számít hogy hiába megvan a két csík, viszont ha halványabb már akkor - ? Bocsi a hülye kérdésekért most használtam először ilyen tesztet
2018. aug. 24. 20:35
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok. Igen, pozitiv utani elso negativ tesztes napon van ovulacio. Ezert tanacsos tobbet csinalni,ugy lehet igazabol kideriteni
2018. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha halvanyabb akkor az mar negativ.De attol nem jelenti azt akkor van ovud. Tobb napig kell tesztelni hogy ez kideruljon.Eloszor lennie kell egy eros pozitiv tesztednek es utana a negativ na az az ovulaciod.
2018. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm tényleg, okosabb lettem most is sajnos még nem hasznàltam ovus tesztet, csak így utólag jöttem rá hogy a ciklus azon tájékán lehetek amikor lehetséges az ovu is
2018. aug. 24. 20:40
 10/26 anonim ***** válasza:
Mikor tortent amugy a dolog? Esemenyutanit vettel be?
2018. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!