Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Decemberben szeretnék teherbe...

Decemberben szeretnék teherbe esni, addig is szeretném figyelni a testem jelzéseit. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
A kocsonyás váladékozás (1napig, kb. félidőben) az jelzi a peteérést? Akkor kell mindenképpen együtt lenni?, vagy már előtte?
2010. jún. 21. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

óó. drága! ugyanilyen naiv voltam én is...


nem olyan egyszerű összehozni egy babát, mint amilyennek tűnik. ne legyél csalódott, ha elsőre, decemberben nem sikerül.


ez a váladékozás előrejelzője az ovulációnak. amikor elmúlik, azon a napon, vagy még utána történik meg a tényleges ovuláció. az esélyes napok: ovu napja és az előtte lévő 1-2 nap

2010. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokféleképp tudod figyelni a jelzéseidet.

Ha decemberben már terhes szeretnél lenni akkor szedd október végétől valamelyik terhesvitamint vagy folsavat.

mérheted a testhőmérsékletedet ezt grafikonon v. a neten is vezetheted- én grafikont rajzoltam milliméterpapírra-

figyelheted a nyákodat is

összességében ha két -háromnaponta együtt vagytok azzal rosszat nem tehetsz

egészséges étkezést érj el a leendő apukától is.


Sok sikert!

2010. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudom hogy nem olyan egyszerű.... nekem mégis az első rögtön sikerült, csak sajnos a legvégén rosszul végződött. akkor nem figyeltünk semmit, most viszont türelmetlenebb vagyok a múlt miatt. köszi
2010. jún. 21. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:

de miért vártok addig? (az, hogy elsőre sikerült, nem garantálja, hogy másodikra is. nagy adag szerencse kell ehhez. de kívánom, hogy sikerüljön azért elsőre megint. )


orvosi utasítás miatt?

2010. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Halva szülésem volt és egyéb komplikációk... orvosi utasítás az egy év. a december így is csak 10 hónap, kicsit csalnánk :)
2010. jún. 21. 16:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is decemberben akartam teherbe esni. Már 2 éve, és még semmi. Műtét, inszemek sora, lombik... Kívánom, hogy neked sikerüljön, de ez nem így megy, hogy én ekkor meg ekkor akarok terhes lenni. Bár vannak kivételek, hátha te leszel az.
2010. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!