Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam el hogy babát...

Hogyan mondjam el hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Szüleimnek leginkább.
2018. aug. 31. 20:53
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Nem értem miért kell egyből úgy állni mindenkihez hogy a hibát keresni benne.

A gólyás ötlet tetszik :) Apukám úgyis nagy madár rajongó, lehet bevetem ezt!

Kösziiiii :)

2018. aug. 31. 21:26
 12/22 A kérdező kommentje:
Egyébként 8#as 12 hetet most töltöttem be 😇
2018. aug. 31. 21:27
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
Megmondod, hogy milyen jól néz ki ma, simán letagadhatja, hogy tavasszal már nagymama/papa lesz.
2018. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%

Akkor rosszul tetted fel a kérdést.

Mond meg anyukádnak, teljesíted 3 kívánságát. Ha benne van a gyerek, akkor jó, ha nem kívánjon még hármat.

2018. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14-es másképp akartam feltenni a kérdést, de nem engedte úgy kiírni az oldal ahogy szerettem volna, mert “nem minősült kérdésnek” és felidegesítettem magam aztán ezt meg elfogadta :)
2018. aug. 31. 21:30
 16/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem miért pontoztak le, miközben én adtam először normális választ.....

De mindegyis, sok a barom az oldalon ezt eddig is tudtuk.

Az anyukádnak lehetne adni valami nagymamásat mármint vannak “névreszoló ajándékok” bögre, toll, kulcstartó stb abból lehetne egy nagymama feliratosat.

Vagy azt hiszem a tchibonak van most olyan hogy 2 kv össze van csomagolva egy bögrével. Ott az egyiknek az a felirata hogy “aki anyának jó, nagymamának legendás” vagy valami hasonló. Ha szereti a kávét ez is lehet. Én az Auchanban szoktom látni.


Amúgy gratulálok :)

2018. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

16-os! Nagyon köszönöm ment a zöld kéz ismét! A kávés ötlet nagyooon tetszik, megnézem minél hamarabb hátha találnék!

Nem gondoltam volna ennyi negatív ember van itt, bár meglepődtem volna ha valaki nem jön ide pampogni.. Nagyon köszönöm mégegyszer Neked! Legyen szép estéd! :)

2018. aug. 31. 21:36
 18/22 anonim ***** válasza:
48%
Mi annò ròzsszìn kiscipőt csomagoltunk be ajàndèknak :) jò baba vàràst kedves kèrdezö😊
2018. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%

En anyanak mondtam hogy jojjon mert valamit mondanom kell. Mikor elmondtam kiakadt pedig mi terveztuk a babat csak nekik nem mondtuk 😄 par napig hozzam se szolt aztan megbekelt a helyzettel.

Apanak joval kesobb mondtuk el (mikor mar rosszul voltam es nem tudtam volna tagadni) hogy kozoltuk jo lenne nagyobb autot venni mert nem fernek el az unokak (en varom a 3.at) 😃 eloszor nem ertette de mikor leesett neki akkor orult ☺️

Parom apukajaval nem igazan vagyunk joban igy ok a facebookrol tudtak meg mint mindenki mas is. Csak az en szuk csaladi korom meg parom nagynenje tudta hamarabb mint 12 het.

Anyosom sajnos nem el mar 😭

Vegyel egy egy par kiscipot es kepeslapot azzal nem tudsz melle loni.

Jo baba varast 😍

35hetes kismama 😊

2018. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek! Szupi ötleteitek vannak!

Utolsó Gratu nektek és boldog babavárást !!!! :)

2018. aug. 31. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!