Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még korai ezt érezni?

Még korai ezt érezni?

Figyelt kérdés

Aug.30-án csütörtökön voltunk együtt párommal,nem védekeztünk mert babát szeretnénk (nem görcsölünk rá,de szeretnénk ha sikerülne minnél hamarabb)

Ovulációm szombaton volt a naptáram szerint,ami igaz is lehet mert éreztem az alhasamban,bár már pénteken is éreztem a peteérési fájdalmat és nyúlós szagtalan nyákom is volt tegnapig. (bocsánat a

szó szerinti kifejezésért)

Ma érzek apróbb enyhe kicsi alhasi görcsöket,fura tompa fájdalmakat mintha megjönni készülne de még attól is jóval enyhébbek a görcsök.

Az lenne a kérdésem,hogy ennyi idővel aktus után érezni esetleg a pici enyhe görcsöket vagy még korai (a beágyazódás)?

Úgy tudtam,hogy 7-10 nap mire beágyazódik,de mindenhol mást írnak.

Szept. 15-re nem várom.

24N



2018. szept. 3. 18:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az még nem a beágyazódás!
2018. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már késik a menstruáció, akkor vannak tünetek, ez nagyon-nagyon korai lenne.
2018. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Az ég világon semmit nem érezhetsz még akkor sem, ha 2 hét múlva pozitív lesz a teszted
2018. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a válaszokat.

Csak furcsállom ezeket a tompa görcsöket.Lehet volt eddig is csak most jobban odafigyelek magamra?! :D

2018. szept. 3. 19:29
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódás 10-12 nap alatt meg végbe, ha sikerült az együttlét. Ez valami más még. :)
2018. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ez még az ovuláció utózöngéje, nem jelent semmit.
2018. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem is pont szombaton volt ovum és 15-re nem várom :) Mi csak másnap, vasárnap tudtunk együtt lenni, kiváncsi vagyok, mi lesz :)
2018. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mi meg csak pont csütörtökön tudtunk "sajna" együtt lenni,hát reméljük a legjobbakat kedves utolsó :)
2018. szept. 4. 09:37
 9/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, Te mikor fogsz tesztelni?
2018. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Szerdán teszteltem, negatív volt.

Ma reggel megint teszteltem,első látásra inkább negatív,de ahogy tettem rá filtert,mintha valami lenne még ott,de nem élem bele.magam mert inkább a negatív felé hajlik.

2018. szept. 14. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!