Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még korai ezt érezni?

Még korai ezt érezni?

Figyelt kérdés

Aug.30-án csütörtökön voltunk együtt párommal,nem védekeztünk mert babát szeretnénk (nem görcsölünk rá,de szeretnénk ha sikerülne minnél hamarabb)

Ovulációm szombaton volt a naptáram szerint,ami igaz is lehet mert éreztem az alhasamban,bár már pénteken is éreztem a peteérési fájdalmat és nyúlós szagtalan nyákom is volt tegnapig. (bocsánat a

szó szerinti kifejezésért)

Ma érzek apróbb enyhe kicsi alhasi görcsöket,fura tompa fájdalmakat mintha megjönni készülne de még attól is jóval enyhébbek a görcsök.

Az lenne a kérdésem,hogy ennyi idővel aktus után érezni esetleg a pici enyhe görcsöket vagy még korai (a beágyazódás)?

Úgy tudtam,hogy 7-10 nap mire beágyazódik,de mindenhol mást írnak.

Szept. 15-re nem várom.

24N



2018. szept. 3. 18:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Megmutatnám a képet,csak nem tudok olyan oldalt ami itt engedélyezett.valaki tud?
2018. szept. 14. 09:56
 12/21 A kérdező kommentje:
2018. szept. 14. 10:01
 13/21 A kérdező kommentje:

Na csak sikerült felraknom :D

Vélemény? :/

2018. szept. 14. 10:02
 14/21 A kérdező kommentje:

Ez pedig az eredeti


[link]

2018. szept. 14. 10:05
 15/21 anonim ***** válasza:
Negatív.
2018. szept. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Érdemes még esetleg tesztelni vasárnap ha nem jön meg holnap?

Xepil 25-ös volt ez a teszt az számít?

Mert hiába kérek érzékenyebbet a gyógyszertárban,nem tudják milyen az.

2018. szept. 14. 10:20
 17/21 A kérdező kommentje:
#9-es mikor tesztelsz?
2018. szept. 14. 10:31
 18/21 anonim ***** válasza:

Én is pont szerdán teszteltem 25-ös x-epillel és negatív lett. :)


Azóta úgy néz ki ma megjött, de nagyon fura, mert reggel óta csak a papír piros mindig, a betéten semmi, illetve dél körül úgy tünt beindul, de még mindig csak törlésnél van pici. Gondolom, holnapra megjön rendesen, csak nem így szokott, hanem megindul hirtelen.


Neked még megy a drukk!

2018. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Néha érzem én is,hogy na most tuti megjön és mégsem.

A mellfájásomra nem alapozok mert szokott fájni havi előtt is, vasárnap csinálok még egy tesztet ha nem jön meg addig,és ha negatív lesz akkor várok türelmesen.

2018. szept. 14. 19:52
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem végül tegnap este megjött rendesen. De sebaj, új hónap új esély. Ez még csak az elsö hónapunk volt és szerintem picit túl késön voltunk együtt az ovu után. A kislányom elsöre összejött, gondoltam, hogy kétszer nincs ekkora mázlink. De hátha második baba a második hónapban akar jönni. :)

Veled mi a helyzet, Kérdezö?

2018. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!