Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5hetes 5 napos kismama vagyok...

5hetes 5 napos kismama vagyok üres petezsák, szívhang nincs, baj lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szombaton voltunk szentesen hüvelyi UH-on és megállapított a doki egy 13mm és 7mm petezsákot lát, sajna élő embriót még nem és azt mondta pénteken menjünk vissza (6hetes 4napos leszek akkor) és ha nem lát szívhangot sajna ki kell kaparni őket és nagyon megvagyok ijedve :( vki esetleg járt már így? Mit tegyek ?
2018. szept. 23. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges hetedik-nyolcadik hét előtt orvoshoz menni ez a vége. Csak idegeskedsz és ezzel ártasz a legtöbbet, pont az idegeskedés miatt lehet könnyen elvetélni.
2018. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányommal 5+6 hetesen voltam először dokinál, de még nem látott szívhangot, 10 nap múlva már igen. A fiammal 6+0 hetesen mentem, vele már volt szívhang. Egy hét múlva kiderül, kár addig idegeskedned, lehet csak később fogant.
2018. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remélem hogy megmutatják magukat a picikék, mert 2-en vannak és lehet hogy közbe mégsem..... :(
2018. szept. 23. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én így jártam az első terhességgel, menzesz szerint 7 hetesen mentem uh-ra, mres petezsákok, kb 4-5 hetesnek megfelelő terhesség. A dokimtól 2 hetet kaptam még, de addigra annyi történt csak, hogy a petezsákok szép nagyok lettek, de sajnos tök üresek. Szóval missed ab, nekem is volt műtét.

A helyedben 6+4-nél még lehet várnék egy kicsit, lehet csak később fogantak, főleg, ha a ciklusaid kicsit hosszabbak 28 napnál.

2018. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ezt a "ki kell kaparni" részt nem kellett volna előre mondani. Még nem fejlődött ki a szíve, ennyi az egész 😊
2018. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Menszesz szerint 7hét 2nap, de Uh szerint viszont csak most még 5hét 5napos vok,én is várnék még legalább 7hetes koromig és ha semmi akkor műtét és beletörődöm
2018. szept. 23. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Ikrekkel 5 hét 5 napon 1 db üres petezsákot láttak. Egy héttel később meglepő módon 2 szívhangunk volt. A fogantatás és a számolás biztos, mert lombik volt.


Második terhességemnél szintén ikreknek indultak. 5 hét 4 napnál 1 db 7mm-es, üres petezsákunk volt, 7 hét 4 napnál 1 embriót szívhanggal és 1 üres petezsákot láttunk.


Ha tankönyvien 14 nap körül volt ovulációd, akkor nem jó jel, hogy nincsenek még embriók... Ha viszont 1-2 héttel később, akkor még lehet belőle valami.

2018. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett a dologbol?
2019. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!